خانه / تکنولوژی / تست باتری پیکسل ۳ ایکس ال با اکسپریا ایکس زد ۳،‌ آیفون Xs مکس و گلکسی نوت ۹
کاکوفایل

تست باتری پیکسل ۳ ایکس ال با اکسپریا ایکس زد ۳،‌ آیفون Xs مکس و گلکسی نوت ۹

پیکسل ۳ ایکس ال با باتری ۳۴۳۰ میلی آمپری ارایه شده است که با توجه به نمایشگر ۶٫۳ اینچی QHD+ آن کمی می تواند نگران کننده باشد. همچنین اکسپریا ایکس زد ۳ نیز با نمایشگری به همین رزلوشن اما اندازه کمی کمتر (۶ اینچ) ارایه شده است که باتری ۳۳۰۰ میلی آمپری دارد. هر دو این پرچمدارهای نیمه دوم سال ۲۰۱۸ اندروید با جدیدترین نسخه سیستم عامل یعنی اندروید ۹ ارایه شده اند و امیدواریم بتوانند برتری نسبت به اندروید ۸ و گلکسی نوت ۹ با باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری داشته باشند. اجازه بدهید این سه رقیب قدر از اندروید را در کنار آیفون Xs مکس قرار دهیم تا ببینیم عمر باتری کدام یک بهتر است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست باتری پیکسل ۳ ایکس ال با اکسپریا ایکس زد ۳،‌ آیفون Xs مکس و گلکسی نوت ۹ را ببینیم.

در این تست گلکسی نوت ۹ از حالت پیش فرض یعنی رزلوشن FHD+ به حالت رزلوشن QHD+ تغییر داده شده است تا تست باتری منصفانه تری انجام شود. با آغاز تست باتری طبق معمول شیطنت اپل و iOS را شاهدیم که مدت قابل توجهی آیفون Xs مکس روی ۱۰۰٪ باقی می ماند. پیکسل ۳ ایکس ال آغاز بهتری نسبت به گلکسی نوت ۹ دارد و اکسپریا ایکس زد ۳ از ابتدا پشت سر رقبا به رقابت می پردازد.

اکسپریا ایکس زد ۳ اولین دستگاهی است که با اختلاف زیاد از دور رقابت خارج می شود. متاسفانه سونی در جدیدترین پرچمدار خود عملکرد باتری خوبی ارایه نکرده است و قبلا نیز در دیگر تست ها مشخص شده بود.

پس از اکسپریا ایکس زد ۳ این پیکسل ۳ ایکس ال است که خاموش می شود و ادامه رقابت را به گلکسی نوت ۹ و آیفون Xs مکس می سپارد. تفاوت عمر باتری پیکسل ۳ ایکس ال با آیفون Xs مکس و کلکسی نوت ۹ قابل توجه است.

سومین دستگاهی که خاموش می شود گلکسی نوت ۹ است که روی رزلوشن QHD+ با اختلاف کمی بازی را به آیفون Xs مکس واگذار می کند و در نهایت این نماینده اپل است که با کمترین حجم باتری نسبت به رقبا و بزرگترین نمایشگر، بهترین عمر باتری را ارایه می کند!

نظر شما چیست؟ عملکرد باتری پیکسل ۳ ایکس ال و اکسپریا ایکس زد ۳ را چطور می بینید؟ به نظر می رسد در این تست فاصله آیفون Xs مکس و گلکسی نوت ۹ کمتر از تست های قبلی شده است و دلیل اینجاست که این تست “سیستماتیک” نیست. امیدواریم تست باتری جدید PhoneBuff درباره موبایل های بیشتری منتشر شود تا بتوان به آن استناد کرد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *