خانه / تکنولوژی / تاریخ معرفی گلکسی اس ۱۰ احتمالا ۱ اسفند خواهد بود
کاکوفایل

تاریخ معرفی گلکسی اس ۱۰ احتمالا ۱ اسفند خواهد بود

دیشب بود که در ترنجی درباره قیمت گلکسی اس ۱۰ مطلب خواندیم و دیدیم که قیمت گلکسی اس ۱۰ ارزان از گلکسی اس ۹ خواهد بود. امروز اما در تکمیل همان شایعه درباره تاریخ معرفی گلکسی اس ۱۰ نیز صحبت شده است. گفته می شود تاریخ معرفی گلکسی اس ۱۰ احتمالا ۱ اسفند خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق سنت سامسونگ ما عادت داریم که عموما معرفی خای پر‌سروصدای نسل جدید گلکسی اس (Galaxy S) را در گرمای نمایشگاه MWC2019 بارسلون و سرمای انتهای زمستان اسفندماه پیگیری کنیم. برخی سال ها بوده که سامسونگ مراسم معرفی پرچمدار خود را به اوایل بهار موکول کرده و از نمایشگاه MWC2019 فاصله گرفته است.

۱ اسفند تاریخ معرفی گلکسی اس ۱۰

اگر پیگیر اخبار باشید، تقریبا همیشه درباره پرچمدارهای سامسونگ این شایعه وجود داشته که شاید زودتر از موعد رونمایی شوند و عموما اشتباه بوده اند اما مثلا امثال گلکسی نوت ۹ به جای شهریور در مردادماه رونمایی شد و شاید بعید نباشد که خانواده گلکسی اس ۱۰ هم کمی زودتر رونمایی شوند. عموما نیمه اول اسفند شاهد کنفرانس MWC 2019 هستیم و حالا به نظر می رسد که سامسونگ چند روزی زودتر و دقیقا اول اسفندماه مصادف با ۲۰ فوریه را برای برای معرفی گلکسی اس ۱۰ در نظر گرفته است.

قیمت حدودی گلکسی اس ۱۰ که دیشب هم با هم در ترنجی مرور کردیم به دلار برابر قیمت های زیر می شود:

  • قیمت گلکسی اس ۱۰ لایت: ۸۸۱ دلار
  • قیمت گلکسی اس ۱۰ نسخه ۱۲۸ گیگابایت: ۱۰۰۷ دلار
  • قیمت گلکسی اس ۱۰ نسخه ۵۱۲ گیگابایت: ۱۲۶۰ دلار
  • قیمت گلکسی اس ۱۰ پلاس نسخه ۱۲۸ گیگابایت: ۱۱۳۴ دلار
  • قیمت گلکسی اس ۱۰ پلاس نسخه ۵۱۲ گیگابایت: ۱۳۸۶ دلار
  • قیمت گلکسی اس ۱۰ پلاس نسخه ۱ ترابایت: ۱۶۷۵ دلار

اگر تاریخ معرفی گلکسی اس ۱۰ برابر با ۱ اسفندماه باشد پس این شرکت عرضه به بازار پرچمدارهای خود را هم تسریع می کند و انتظار داریم خانواده گلکسی اس ۱۰ اواخر اسفندماه همین امسال برای نخریدن (!) در دسترس باشد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید معرفی زودتر به رقابت سامسونگ با دیگر رقبا از جمله هوآوی کمک خواهد کرد؟ آن ها با هوآوی پی ۳۰ پرو و هوآوی پی ۳۰ که این روزها در اخبار می درخشند، دست پر به بازار خواهند آمد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *