خانه / تکنولوژی / تاریخ معرفی نوکیا ۹ نهایتا در نمایشگاه MWC 2019 خواهد بود
کاکوفایل

تاریخ معرفی نوکیا ۹ نهایتا در نمایشگاه MWC 2019 خواهد بود

در حالی که طبق جدیدترین شایعات دو روز پیش بود که در ترنجی خواندیم نوکیا ۹ پیورویوو اوایل بهمن رسما معرفی خواهد شد اما حالا طبق اطلاعات رسمی می بینیم که تاریخ معرفی نوکیا ۹ نهایتا در نمایشگاه MWC 2019 خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

نوکیا ۹

نوکیا ۹

پس از اعلام تاریخ های مختلف برای معرفی نوکیا ۹ این بار با یک طی یک توییت رسمی از مدیر نوکیا شاهد اشاره به نمایشگاه MWC 2019 هستیم. هر چند که این جا رسما اشاره ای به نام نوکیا ۹ یا همان نوکیا ۹ پیورویو نمی شود اما مشخصا نوکیا در این نمایشگاه رونمایی خواهد داشت و این اشاره مدیر نوکیا می تواند شایعه مراسم معرفی زودتر از این نمایشگاه را نقض کند.

حتماً به خاطر دارید که حدود دو هفته پیش بود که ویدیو تبلیغاتی نوکیا ۹ لو رفت. آن جا خواندیم که دوربین پنج گانه نوکیا ۹ پیورویو قرار است چه عملکردی داشته باشد؟ تا آنجا که در این ویدیو مشخص می شود جذب نور تا ۱۰ برابر بیشتر خواهد بود. همچنین فوکوس متغیر پس از ثبت عکس بسیار حالت های بیشتری خواهد داشت و این می تواند جالب باشد. اطلاعات بیشتری درباره ۵ دوربین ارایه نمی شود. اینکه آیا اپتیک های متفاوتی دارد یا نه؟

همچنین دو ماه پیش خواندیم که نوکیا ۹ (Nokia 9) با دوربین پنج گانه، اسنپدراگون ۸۴۵ و بدون جک ۳.۵ میلی متری صدا و ناچ ارایه خواهد شد.

فکر می کنید نوکیا بتواند بالاخره یک پرچمدار راستین تولید کند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *