خانه / تکنولوژی / تاریخ رسمی معرفی گلکسی ام (Galaxy M) مشخص شد: ۸ بهمن
کاکوفایل

تاریخ رسمی معرفی گلکسی ام (Galaxy M) مشخص شد: ۸ بهمن

پنج ساعت پیش بود که در ترنجی خواندیم خانواده گلکسی ام (Galaxy M) حدود دو هفته دیگر و ابتدا در هند ارایه می شوند. حالا به صورت رسمی نه تنها تاریخ رسمی معرفی گلکسی ام (Galaxy M) مشخص شده است بلکه بخش کلی طراحی آن نیز رسما ارایه شده که در ادامه با هم آن را مرور می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

گلکسی M

گلکسی M

همانطور که در تصاویر رسمی این مطلب می بینید، تمام ویژگی‌های خاص خانواده گلکسی M مشخص است. از بریدگی نمایشگر قطره طور که شاید سامسونگ در نهایت آن را نمایشگر Infinity V بنامد و شاید ننامد (!) تا دوربین دوگانه، حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی و حتی پورت USB C و اشاره به باتری حجیم.

گلکسی M

گلکسی M

البته احتمالا این مشخصات اکثرا برای گلکسی ام ۲۰ و گلکسی ام ۳۰ باشد و درباره گلکسی ام ۱۰ باید شاهد خط خوردن برخی از آن ها باشیم، حتما توجه دارید که این صحبت بر اساس شایعاتی است که تا کنون منتشر شده و شاید شاهد دست و دلبازی سامسونگ برای گلکسی ام ۱۰ هم باشیم.

گلکسی M

گلکسی M

امروز صبح به شما گفتیم که احتمالا ۲ هفته دیگر باشد شاهد رونمایی رسمی از خانواده گلکسی ام باشیم و حالا این حدس با یک روز تفاوت، تحقق پیدا کرده است. تاریخ معرفی رسمی خانواده Galaxy M برابر ۸ بهمن خواهد بود.

حتما توجه دارید که هیچ شایعه ای درباره اعضای جدید خانواده گلکسی J وجود ندارد و این یعنی پایان یک خانواده موفق و انتقال آن به یک خانواده که ما پیش بینی موفقیت بیشتر را برای داریم.

گلکسی M

گلکسی M

نظر شما چیست؟ فکر می کنید به زودی یکی از این اعضا خانواده گلکسی M مانند خانواده گلکسی J تبدیل به پرفروش ترین موبایل ایران شود؟

 

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *