خانه / تکنولوژی / تاریخ انتشار Star Wars: Episode IX به تعویق افتاد
کاکوفایل

تاریخ انتشار Star Wars: Episode IX به تعویق افتاد

طبق گزارشات اخیر تاریخ انتشار دهمین قسمت از سری فیلم‌های سریالی جنگ ستارگان به تعویق افتاده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق اطلاعات قبلی دهمین قسمت فیلم جنگ ستارگان با عنوان Episode IX قرار بود در ماه می سال ۲۰۱۹ منتشر شود. حالا اخباری مبنی بر به تعویق افتادن انتشار این فیلم به گوش می‌رسد که ظاهرا اکران این فیلم با چند ماهی تاخیر انجام خواهد شد. چندی قبل جی جی آبرامز رسماً به عنوان نویسنده و کارگردان جدید این قسمت از جنگ ستارگان معرفی شد. پیش‌تر کارگردانی این فیلم به عهده‌ی کالین ترورو بوده که مدتی قبل اخباری مبنی بر قطع همکاری آن به‌گوش رسید. جی جی آبرامز پیش‌تر کارگردانی “جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد” را به عهده داشته است و فیلم‌نامه‌ی این فیلم را با همکاری لارنس کاسدان نوشته بود. حالا کریس تریو قصد دارد به آبرامز در نوشتن فیلم‌نامه Star Wars: Episode IX کمک کند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده، اکران این قسمت از جنگ ستارگان به روز بیستم ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ موکول شده است که شباهتی با قسمت “نیرو بر می‌خیزد” از همین سری فیلم که در آخرهفته قبل از کریسمس به نمایش در آمد، دارد. اپیزود نیرو بر می‌خیزد نیز در ابتدا قرار بود در فصل تابستان منتشر شود اما تاریخ اکران آن به دسامبر انتقال یافت. همچنین فیلم “جنگ ستارگان: آخرین جدای” که فیلم بعدی جنگ ستارگان خواهد بود در ۱۵ دسامبر امسال اکران می‌شود.

نظر شما چیست؟

 

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *