خانه / تکنولوژی / به نظر می رسد وان پلاس ۶ تمهیدات تایید گواهی IP67 را دارد
کاکوفایل

به نظر می رسد وان پلاس ۶ تمهیدات تایید گواهی IP67 را دارد

بیش از یک هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم آیا وان پلاس ۶ ضد آب است؟ و پاسخ مشخص آن، خیر بود. حالا در کالبدشکافی JerryRig Everything به نظر می رسد وان پلاس ۶ تمهیدات تایید گواهی IP67 را دارد! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

همانطور که در ویدیو بالا دیدیم، وان پلاس تمهیدات ویژه ای برای مقاومت در مقابل آب دارد اما به دلایل نا مشخص این شرکت از اعلام کردن ضد آب بودن دستگاه تحت گواهی IP67 خودداری کرده است. در حقیقت این شرکت به شما توصیه نمی کند که موبایل خود را درون آب فرو ببرید. این شرکت به شما می گوید می توانید زیر باران یا نهایتا دوش وان پلاس ۶ را استفاده کنید. در کالبدشکافی Jerry تمام تهمیداتی که شرکت های دیگر برای کسب گواهی IP67 رعایت می کنند، را رعایت کرده اما دو حالت دارد! یا از کسب گواهی IP67 بازمانده و به همین دلیل این موضوع را عنوان نکرده اند یا این توانایی وجود داشته و وان پلاس برای کم کردن دردسر تلاش کرده که چنین موضوعی عنوان نشود.

تمام نوارهای پلاستیکی برای مقابله با نفوذ آب به پورت ها و پوشش لازم روی بلندگوهای آن وجود دارد و به جز آن نوارهای سفید که در اثر رطوبت قرمز می شوند و نشان دهنده نفوذ آب به درون دستگاه است نیز دیده می شود. نظر شما چیست؟ شما از آن دسته کاربران هستید که موبایل ضد اب خد را برای مصارف دکوری (!) استفاده می کنید یا واقعا از آن بهره می برید؟ ضد آب بودن یا نبودن چقدر در خرید شما تاثیر دارد؟ فکر می کنید دلیل این موضوع، یعنی عدم عنوان کردن ضد آب بودن با گواهی IP67 از سوی وان پلاس چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *