خانه / تکنولوژی / به اعتقاد کوالکام تمام شرکت های اندرویدی تا پایان ۲۰۱۹ حداقل یک موبایل ۵G خواهند داشت
کاکوفایل

به اعتقاد کوالکام تمام شرکت های اندرویدی تا پایان ۲۰۱۹ حداقل یک موبایل ۵G خواهند داشت

یک ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم کوالکام انتظار دارد حداقل دو موبایل ۵G در سال ۲۰۱۹ عرضه شود. امروز و پس از اینکه اسنپدراگون ۸۵۵ با معماری ۷ نانومتری رسما معرفی شد، کوالکام می گوید به اعتقاد آن ها تمام شرکت های اندرویدی تا پایان ۲۰۱۹ حداقل یک موبایل ۵G خواهند داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

به اعتقاد کوالکام تمام برندهای مطرح سازنده موبایل های اندرویدی در سال ۲۰۱۹ حداقل یک پرچمدار با پشتیبانی از شبکه ۵G ارائه می کنند. حال برخی که کم پیشرو تر هستند احتمالا در نیمه اول سال ۲۰۱۹ و برخی دیگر در نیمه دوم سال آتی میلادی پشتیبانی از نسل آینده شبکه های مخابراتی را به پرچمدار های خود اضافه می‌کنند.

طبق اظهار نظر این سازنده امریکایی چیپ های موبایل در سال ۲۰۱۹ تمام سازندگان موبایل اندرویدی مطرح یک موبایل ۵G خواهند داشت که در بازار این کشور به فروش خواهد رسید. البته احتمالاً منظور این شرکت آن برندهایی است که از این شرکت خرید می‌کنند، چون می‌دانیم که برای مثال موبایل ۵G هوآوی نیز سال ۲۰۱۹ ارائه خواهد شد اما این برند از فروش در بازار امریکا به صورت رسمی محروم است.

البته پشتیبانی از شبکه۵G در نسل موبایل های ۲۰۱۹ آنقدر به این نیست که به شما توصیه کنیم در خط مقدم به روز رسانی به شبکه ۵G باشید. دلیل هم مودم های نسل اول است که عموما از نظر بهینه بودن خیلی جذاب نیستند.

به این ترتیب حتما متوجه می‌شوید که ارتش شایعه ارائه آیفون ۵G در سال ۲۰۲۰ با مودم اینتل این اکوسیستم اندروید است که در سال ۲۰۱۹ از هر برندی که بخواهید خرید کنید یک موبایل ۵G دارد. نظر شما چیست؟ فکر می کنید اول از این حرکت ضربه می خورد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *