خانه / تکنولوژی / به‌روزرسانی MIUI 10 برای شیائومی ردمی ۴ و ردمی ۴A منتشر شد
کاکوفایل

به‌روزرسانی MIUI 10 برای شیائومی ردمی ۴ و ردمی ۴A منتشر شد

Redmi-4 به‌روزرسانی MIUI 10 برای شیائومی ردمی 4 و ردمی 4A منتشر شد

شیائومی ساعاتی پیش انتشار به‌روزرسانی MIUI 10 را برای دو اسمارت‌فون ردمی ۴ و ردمی ۴A آغاز کرد. این به‌روزرسانی مربوط به نسخه جهانی و پایدار بوده و ارتباطی به نسخه مخصوص به چین ندارد.

شیائومی ردمی ۴ در ماه مه سال ۲۰۱۷ روانه بازار شد و ردمی ۴A نیز عمری بیش از دو سال دارد. با این حال این کمپانی چینی نشان داد که عملکرد قابل قبولی در ارایه به‌روزرسانی‌های رابط کاربری برای هندست‌های پیشین خود دارد.

متاسفانه در این فایل به‌روزرسانی خبری از نسخه جدید اندروید نبوده و MIUI 10 مورد استفاده در هر دو مدل بر پایه اندروید ۷٫۱٫۲ نوقا توسعه یافته است. وصله امنیتی ارایه شده به همراه این به‌روزرسانی در ردمی ۴A مربوط به ماه جولای سال ۲۰۱۸ است، با این حال در ردمی ۴ از وصله امینتی ماه اکتبر استفاده شده است که نسخه جدیدتری محسوب می‌شود.

miui-10-changelog به‌روزرسانی MIUI 10 برای شیائومی ردمی 4 و ردمی 4A منتشر شد

به‌روزرسانی MIUI 10 در این دو مدل شامل اضافه شدن ژست‌های لمسی، بازطراحی منوی نوتیفیکشن‌ها، پنل ولوم جدید، بهبود عملکرد چند وظیفه‌ای و سیستم صوتی طبیعی می‌شود. به‌روزرسانی مربوط به ردمی ۴، ۳۱۶ مگابایت حجم دارد و پس از نصب شماره ساخت به MIUI 10.1.1.0.NAMMFI تغییر پیدا می‌کند. شیائومی ردمی ۴A نیز یک به‌روزرسانی ۲۶۸ مگابایتی را دریافت می‌کند که پس از نصب شماره ساخت به MIUI 10.1.1.0.NCCMIFI ارتقا می‌یابد.

نوشته به‌روزرسانی MIUI 10 برای شیائومی ردمی ۴ و ردمی ۴A منتشر شد اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *