خانه / تکنولوژی / بنچمارک گلکسی اس ۱۰ در Geekbech لو رفت، ناامیدکننده
کاکوفایل

بنچمارک گلکسی اس ۱۰ در Geekbech لو رفت، ناامیدکننده

ما می دانیم که گلکسی اس ۱۰ با چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ یا اگزینوس ۹۸۲۰ ارایه خواهد شد. چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ روی موبایل های پرچمدار زیادی در سال ۲۰۱۹ استفاده خواهد شد و یکی از آن ها اکسپریا ایکس زد ۴ است. چهار روز پیش در ترنجی دیدیم که بنچمارک GeekBench اکسپریا ایکس زد ۴ متحیر کننده و امتیاز چند هسته ای روی مرز ۱۳ هزار را ثبت می کند. حالا اما بنچمارک گلکسی اس ۱۰ در Geekbech لو رفته و کاملا ناامیدکننده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

بنچمارک GeekBech گلکسی اس ۱۰

بنچمارک GeekBech گلکسی اس ۱۰

این امتیازها اصلا شبیه به چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ نیستند. مدل سامسونگ SM-G970 مشخصا مربوط به گلکسی اس ۱۰ لایت می شود اما اگر به یاد داشته باشید در ترنجی خواندیم که گلکسی اس ۱۰ لایت با چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ یا اگزیوس ۹۸۲۰ ارایه می شود.

این بنچمارک به ما دو موضوع را نشان می دهد که با هم بررسی می کنیم. ابتدا این که شایعه استفاده از چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ در گلکسی اس ۱۰ لایت اشتباه است یا این بنچمارک اشتباه است. درباره مورد اول باید بگویم با مقایسه مشخصات چیپست این بنچمارک با چیپست بنچمارک سونی می بینیم که هر دو چیپست یکسان هستند و به احتمال خیلی قوی همان اسنپدراگون ۸۵۵ در این بنچمارک گلکسی اس ۱۰ لایت حضور داشته است!

اما در پاسخ به احتمال دوم باید بگویم که باید دید این بنچمارک که روی یک نسخه با ۶ گیگابایت حافظه رم گرفته شده است چقدر موثق است؟ آ … از سایت بنچمارک Geekbench می توانید آن را ببینید!

بنچمارک سامسونگ گلکسی اس ۱۰ لایت با اسنپدراگون ۸۵۵ در سایت GeekBench

نظر شما چیست؟ قرار است بنچمارک گلکسی اس ۱۰ کمتر از نصف اکسپریا ایکس زد ۴ باشد؟!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *