خانه / تکنولوژی / بنچمارک پیکسل ۳ ایکس ال در Antutu منتشر شد
کاکوفایل

بنچمارک پیکسل ۳ ایکس ال در Antutu منتشر شد

پیکسل ۳ ایکس ال (Pixel 3 XL) از جهات مختلف لو رفته و هر بار فکر می کنیم همه چیز را درباره آن می دانیم تا اینکه یک شایعه دیگر درباره آن منتشر می شود و می بینیم که آن را نمی دانسته ایم. امشب بنچمارک پیکسل ۳ ایکس ال در Antutu منتشر شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

می دانیم که گوگل پیکسل ۳ ایکس ال همانند دیگر پرچمدارهای ۲۰۱۸ از چیپست پرچمدار کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۴۵ استفاده می کند. پیش از این که به بنچمارک پیکسل ۳ ایکس ال در Antutu بپردازیم، بد نیست مشخصات سخت افزاری آن را در نرم افزار AIDA64 ببینیم:گوگل در پیکسل ۳ ایکس ال علاوه بر اینکه همچنان به دوربین تکی اعتقاد دارد به حافظه رم ۴ گیگابایتی نیز معتقد است و با همین میزان حافظه رم، حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی ارایه می کند. بنچمارک گوگل پیکسل ۳ ایکس ال در Antutu از قرار زیر است:

به صورت کلی امتیاز ۲۱۷ هزار در بنچمارک Antutu برای پیکسل ۳ ایکس ال خیلی خوب نیست و در مقایسه با امتیاز دیگر پرچمدارها اسنپدارگون ۸۴۵ پایین تر است اما گوگل نشان داده که بنچمارک واقعا اهمیت زیادی ندارد و اگر بهترین عملکرد اندروید (نه لزوما پر امکانات ترین) را تجربه کنید، روی پیکسل های همین شرکت است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید از نظر سخت افزاری، پیکسل ۳ ایکس ال برای شما جذاب باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *