خانه / تکنولوژی / بنچمارک لنوو Z5 Pro GT با اسنپدراگون ۸۵۵ در Geekbench‌ منتشر شد
کاکوفایل

بنچمارک لنوو Z5 Pro GT با اسنپدراگون ۸۵۵ در Geekbench‌ منتشر شد

با انتشار بنچمارک های اکسپریا ایکس زد ۴ با اسنپدراگون ۸۵۵ این سوال پیش آمد که آیا این قدرت دیده شده در دو بنچارک معروف Antutu و Geekbench به دلیل قدرت چیپست کوالکام است، سونی فوق العاده ظاهر شده یا چیزی در این بین اشتباه است؟ امشب بنچمارک لنوو Z5 Pro GT با اسنپدراگون ۸۵۵ در Geekbench‌ منتشر شده که با هم آن را بررسی می کنیم تا به پاسخ سوال خود نزدیکتر شویم، با ترنجی همراه باشید.

ابتدا چهار روز پیش بود که بنچمارک اسنپدراگون ۸۵۵ در GeekBench منتشر شد و یک امتیاز قابل انتظار اما کمتر از آن چیزی که همین چیپست روی اکسپریا ایکس زد ۴ ثبت کرده بود را دیدیم. سپس بنچمارک گلکسی اس ۱۰ در Geekbech لو رفت که به نظر من قطعا آن بنچمارک اشتباه است چون حتی بنچمارک اسنپدراگون ۸۴۵ نیز از آن بالاتر است و در نهایت شیائومی می ۹ با اسنپدراگون ۸۵۵ در بنچمارک GeekBench دیده شد که آن هم امتیاز معقول حدود ۱۱ هزار را در بخش چند هسته ای ثبت کرد.

بنچمارک لنوو Z5 Pro GT

بنچمارک لنوو Z5 Pro GT

بنچمارک لنوو Z5 Pro GT اما امتیاز کمتر از حد انتظار را از اسنپدراگون ۸۵۵ نشان می دهد. به این ترتیب همچنان بنچمارک اکسپریا ایکس زد ۴ در بالاترین حد با چپیست اسنپدراگون ۸۵۵ است. اگر به یاد داشته باشید در ترنجی خواندیم که حافظه UFS 3.0 و رم LPDDR5 دلیل امتیازات خیره کننده بنچمارک اکسپریا ایکس زد ۴ است.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید قدرت چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ چقدر است؟ این اختلاف بین امتیاز ۱۰ هزار تا حدود ۱۳ هزار در بخش چند هسته و اختلاف کمتر در بخش تک هسته ای ناشی از چیست؟ باید صبر کرد تا پرچمدارهای برندهای مدعی با اسنپدراگون ۸۵۵ رسما معرفی شوند و سپس درباره آن صحبت کرد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *