خانه / تکنولوژی / بلک بری کی ۲ لایت (Blackberry Key 2 lite) لو رفت
کاکوفایل

بلک بری کی ۲ لایت (Blackberry Key 2 lite) لو رفت

بیشتر از یک ماه پیش بود که بلک بری کی ۲ (BlackBerry Key 2) رسما معرفی شد. حالا به نظر می رسد TCL که بلک بری را از آن خود کرده می‌خواهد رسم دیگر تولیدکننده های چینی را به محصولات بلک بری اضافه کند. در همین راستا بلک بری کی ۲ لایت (Blackberry Key 2 lite) لو رفته نشان می دهد که یک نسخه ارزان تر بلک بری کی ۲ خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

امروز در توییتی از ایوان بلاس شاهد لو رفتن نمای پشتی بلک‌ بری کی ۲ لایت هستیم. در این تصویر که طراحی قاب پشتی همان پلاستیک فشرده اما طرح دارد دیده می شود. دوربین دوگانه نیز روی قاب پشتی این دستگاه دیده می‌شود و خوشبختانه باید گفت به دلیل لایت شدن این نسخه دوربین به دوربین تکی نزول پیدا نکرده است. همچنین هر چند که قاب پشتی دستگاه مشخص است اما چون ابعاد کلی دستگاه با نسخه اصلی بلک بری کی ۲ برابر است به نظر می‌رسد که جلوی آن هم دارای کیبورد فیزیکی کامل باشد.

اگر کمی به قاب دور دستگاه توجه کنید می‌بینید در این نسخه که لو رفته رنگ قرمز را شاهد هستیم. ایوان پلاس می گوید که این دستگاه در رنگ های قرمز، آبی و خاکستری ارائه خواهد شد. همچنین وی می افزاید که دلیل نامگذاری لایت به جای مینی این است که اندازه کلی دستگاه برابر با نسخه عادی بوده اما در مشخصات سخت افزاری شاهد کاهش هایی هستیم. هرچند نسخه اصلی بلک بری کی ۲ با اسنپدراگون ۶۶۰ عرضه شده است و خود یک میان رده به حساب می‌آید نسخه لایت آن احتمالاً با چیپست اسنپدراگون ۴۵۰ یا همین حدود ها عرضه شود.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره بلک بری کی ۲ لایت در دسترس نیست اما این شایعه امکان عرضه آن را تایید می کند. نظر شما چیست؟ احتمالا بلک بری فکر میکند که کیبورد فیزیکی کامل خود را باید با قیمتی ارزانتر در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *