خانه / تکنولوژی / بلندگوی هوشمند ال جی با نمایشگر ۸ اینچی و قیمت ۳۰۰ دلار معرفی شد: با LG XBOOM AI ThinQ WK9 آشنا شوید
کاکوفایل

بلندگوی هوشمند ال جی با نمایشگر ۸ اینچی و قیمت ۳۰۰ دلار معرفی شد: با LG XBOOM AI ThinQ WK9 آشنا شوید

شاهد ظهور فرم فکتور جدید در دسته نوظهور بلندگوهای هوشمند هستیم. بلندگوی هوشمندی که شاید بهتر باشد به آن نمایشگر هوشمند بگوییم اما مگر نمایشگر هم هوشمند می شود؟! شما هر چه دوست دارید به آن بگویید اما ما با بلندگوی هوشمند راحت تریم. امشب بلندگوی هوشمند ال جی با نمایشگر ۸ اینچی و قیمت ۳۰۰ دلار معرفی شده و در ادامه با ترنجی همراه باشید تا با ال جی XBOOM یا با نام طولانی عجیب و غیبش ال جی طورش، LG XBOOM AI ThinQ WK9 آشنا شویم.

یک ماه پیش بود که در ترنجی دیدیم گوگل هوم هاب (Google Home Hub) رسما معرفی شد. در حقیقت این دسته جدید گجت های هوشمند بر مبنای طرح بلندگوی هوشمند است که نمایشگر دارد تا هوشمندتر و قابل تعامل تر شود. این بلندگوی هوشمند LG XBOOM AI ThinQ WK9 است که ما می خواهیم آن را ال جی XBOOM صدا کنیم، باقی نامش زائد است و نمی دانیم چرا ال جی تلاش دارد چنین نام گذاری هایی کند؟!

بلندگوی هوشمند ال جی XBOOM

بلندگوی هوشمند ال جی XBOOM

بلندگوی هوشمند ال جی XBOOM با نمایشگر ۸ اینچی تجهیز شده است و از نظر صوتی یک جفت بلندگوی استریو ۲۰ واتی دارد تا اساسا شما را از نظر صوتی نیز راضی کند. چرا می گوییم هوشمند؟! چون این بلندگو با گوگل اسیستنت یا دستیار هوشمند صوتی گوگل یکپارچه است. گوگل اسیتسنت تا ۳۰ زبان را به زودی پشتیبانی می کند که متاسفانه فارسی جز آن ها نیست.

بلندگوی هوشمند ال جی XBOOM با نمایشگر ۸ اینچی و بلندگوی ۲۰ واتی تجهیز شده است

حتما پسوند ThinQ را در نام LG XBOOM AI ThinQ WK9 می بینید. خوب این به آن معناست که با دستگاه دیگر ال جی که در اکوسیستم ThinQ هستند، از جمله یخچال و تلویزیون بچه ربات ها، ارتباط خواهد گرفت اما چطور، هنوز مشخص نیست.

قیمت ۳۰۰ دلاری برای بلندگوی هوشمند بلندگوی ال جی XBOOM آن را تبدیل به گران ترین بلندگوی هوشمند بازار می کند. نظر شما درباره LG XBOOM AI ThinQ WK9 چیست؟ فکر می کنید ال جی با آن موفق می شود؟

نوشته بلندگوی هوشمند ال جی با نمایشگر ۸ اینچی و قیمت ۳۰۰ دلار معرفی شد: با LG XBOOM AI ThinQ WK9 آشنا شوید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *