خانه / تکنولوژی / بر اساس یک گزارش، مدیر فنی سامسونگ Injong Rhee به گوگل پیوست !
کاکوفایل

بر اساس یک گزارش، مدیر فنی سامسونگ Injong Rhee به گوگل پیوست !

بر اساس گزارشی که به تازگی در رسانه‌های مربوط منتشر شده است، Injong Rhee، مدیر فنی سامسونگ،  آمادگی خود را برای پیوستن به گوگل به عنوان یک کارآفرین اعلام کرده است. این در حالی است که Rhee در سال ۲۰۱۱ به سامسونگ ملحق شد و در پلتفرم امنیت سامسونگ Knox برای این شرکت کار می کرد. او همچنین دستی در توسعه Samsung Pay  و دستیار Bixby داشته است. در ادامه همراه باشید.

Rhee توانست به سمت رئیس تیم تحقیق و توسعه سامسونگ در زمینه نرم افزار و خدمات برسد. در داخل یک شرکت که بیشتر به سخت افزار آن شناخته شده است، گفته می شود Rhee به شدت مورد احترام قرار می‌گرفت و به همین منظور پیشرفت‌های بسیار قابل توجهی را در سامسونگ تجربه کرد. با توجه به استفاده از NFC و انتقال امن مغناطیسی، Samsung Pay به طور عمده در اکثر خرده فروشان پذیرفته شده است. Bixby 2.0 معرفی شده  و سامسونگ می خواهد Knox را در دستگاه های دیگر علاوه بر گوشی های هوشمند نیز به کار ببرد.

در گوگل، Rhee قصد دارد در پروژه های مرتبط با اینترنت اشیا کار کند. آیا سامسونگ نبود Rhee را احساس می‌کند؟ باید ببینیم در توسعه سه محصول ذکر شده در سال‌های آینده چه اتفاقی خواهد افتاد!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *