خانه / تکنولوژی / بر اساس آزمایش‌های انجام شده، “اپل” صادق‌ترین برند در نشان‌دادن عمر باتری در میان دیگر برندهاست
کاکوفایل

بر اساس آزمایش‌های انجام شده، “اپل” صادق‌ترین برند در نشان‌دادن عمر باتری در میان دیگر برندهاست

زمانی که صحبت از عمر باتری در میان لپ‌تاپ می‌شود، همه نگاهشان به سمت امار و ارقام بالاتر می‌رود. مسلما این که شما برای خرید یک لپ تاپ می‌رود و بدانید کدام مدل عمر باتری بهتری دارد، بر روی تصمیم‌گیری شما اثر مستقیم خواهد داشت. حالا در نظر بگیرید که گویا برند‌های مختلف برای جذب مشتری بیشتر و یا هر دلیل دیگری آماری که می‌گویند و یا بر روی لپ‌تاپ‌ها نشان داده می‌شود با میزان واقعی تفاوت چشم‌گیری دارد. پس صادق‌ترین برند کدام است؟ در ادامه همراه باشید.

نمودار صادق‌ترین برندها به شرح زیر است:

همانطوری که در تصویر پیداست، برند‌های Acer, Apple, ASUS, Dell, HP, Lenovo و Toshiba مورد بررسی قرار گرفته است. وب سایت which.co.uk نحوه تست را اینگونه انجام داده است: “ما چند نرم افزار مشترک را بین لپ تاپ ها اجرا کردیم و سعی کردیم مدل‌های مرسوم را در نظر بگیریم تا میانگین اعداد نمایش داده شده بر روی لپ‌تاپ هنگام خرید با اعداد به دست امده توسط آزمایش‌ها را مقایسه کنیم. حتی به مرور اینترنت توسط وای‌فای هم رفتیم تا نتایج به صورت کلی باشد.”

در نهایت آمار فوق منتشر شده است که نشان می‌دهد اپل به عنوان صادق‌ترین برند، آمار گفته شده با نتایج تست بیشترین هماهنگی را دارد اما برند‌های دیگر اینگونه نیستند! نظر شما چیست؟

 

 

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *