خانه / تکنولوژی / برنامه‌ی تعمیر رایگان مک‌بوک‌های عرضه شده در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ تمدید شد
کاکوفایل

برنامه‌ی تعمیر رایگان مک‌بوک‌های عرضه شده در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ تمدید شد

تعدادی از شما شاید به خاطر بیاورید که چند سال پیش، تعدادی از خریداران MacBook Pro از جدا شدن پوشش ضد بازتاب صفحه نمایش لپ‌تاپ خود شکایت داشتند که خب اپل در جهت رفع این مشکل و برای جلب رضایت مشتریان خود برنامه‌ای تحت عنوان تعویض رایگان صفحه نمایش‌های معیوب آغاز کرد. با ترنجی باشید.

این مسئله به اواسط سال ۲۰۱۵ باز می‌گردد و به کاربران اجازه‌ی مراجعه برای استفاده از این امتیاز را تا ۳ سال آینده از تاریخ خرید لپتاپ خود می‌داد. این به معنای آن است که این برنامه با شروع سال ۲۰۱۸ به پایان خواهد رسید.

خبر خوب این است که به نظر می‌رسد اپل در نظر دارد که این برنامه را همچنان تمدید کند. بر طبق ادعاهای وب‌سایت MacRumors که از منابع مهم خبری این شرکت به شمار می‌رود، آن‌ها اخیرا سندی به دستشان رسیده که مشخص می‌سازد اپل به سرویس کاران مجاز خود اعلام کرده که این برنامه از ۳ سال به ۴ سال تمدید شده است.

این بدان معناست که این برنامه ممکن تا اواخر سال ۲۰۱۹ و یا حتی تا اوایل سال ۲۰۲۰ در جریان باشد. همچنین با این تغییر مشخص است که این برنامه علاوه بر مدل‌های مذکور شامل مک‌بوک های عرضه شده از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ با صفحه نمایش رتینای ۱۲ اینچ خواهد شد با این حال که این مشکل بیشتر در مک‌بوک های عرضه شده در ساله‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ مشاهده شده بود.

وب‌سایت MacRumors همچنین مدعی شد که طبق سند ارائه شده از سوی اپل، سرویس کاران مجاز این شرکت همچنان باید این خدمات را به صورت رایگان به مشتریان این شرکت تا زمان رفع مشکل صددرصدی دستگاه آن‌ها ارائه دهند. این مهم به معنای آن است که حتی اگر مشکلی غیر آن که یاد شد برای صفحه نمایش دستگاه شما به وجود آمد، می توانید انتظار تعمیر آن به شکل کاملا رایگان را داشته باشید.

 

نظر شما در این باره چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *