خانه / دنیای خودرو / برلیانس H200 پارس خودرو سه ستاره شد؛ صدر در اختیار پارس خودرو
کاکوفایل

برلیانس H200 پارس خودرو سه ستاره شد؛ صدر در اختیار پارس خودرو

به گزارش چرخان، با ارائه گزارش‌های بررسی شرکت بازرسی کیفیت و استاندراد ایران شرکتهای خودروساز نسبت به پیشرفت‌های صورت گرفته در استانداردهای اخذ شده توسط محصولاتشان مانور می‌دهند. در جدیدترین گزارشی که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اعلام کرده است برلیانس H200 یکی از محصولات پرطرفدار سایپا توانسته درجه کیفی سه ستاره از آن خود کند.

برلیانس H200 که توسط شرکت پارس خودرو تولید می‌شود توانسته در آخرین بررسی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران رتبه کیفی سه ستاره را کسب کند. در این گزارش برلیانس H200 پارس خودرو توانسته با کسب امتیازات لازم در رده خودروهای ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان سه ستاره دریافت کند که در این رده قیمتی جزو رده های کیفیتی بسیار بالا محسوب می‌شود.

دیگر محصولات پارس خودرو همانند تندر۹۰، ساندرو و پارس‌تندر توانسته‌اند سطح کیفی ۴ ستاره را از آن خود کنند که در بین خودروهای زیر ۵۰ میلیون تومان در صدر خودروهای با کیفیت قرار گرفته‌اند.

گفتنی است که رده‌بندی شرکت بازرسی در رده‌های زیر ۲۵ میلیون، ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان و خودروهای بالاتر از این اعداد در بازه‌های مختلف انجام می‌شود که بسیاری از محصولات شرکت پارس خودرو در صدر خودروهای با کیفیت در رده خودروهای ارزان قیمت است.

 

بیشتر بخوانید:

نوشته برلیانس H200 پارس خودرو سه ستاره شد؛ صدر در اختیار پارس خودرو اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *