خانه / تکنولوژی / برای خریداری بالاترین نسخه گلکسی نوت ۸ باید نزدیک به ۱۲۰۰ دلار هزینه کنید
کاکوفایل

برای خریداری بالاترین نسخه گلکسی نوت ۸ باید نزدیک به ۱۲۰۰ دلار هزینه کنید

به‌نظر می‌رسد در سال‌های اخیر قیمت گوشی‌های هوشمند افزایش یافته است. این موضوع در رابطه با گوشی‌های پرچمداری که غول‌های فناوری همانند اپل و سامسونگ تولید می‌کنند، صادق است. در آخرین گزارش‌های منتشر شده، شاهد قیمت ۱۰۰۰ دلاری آی‌فون ۸ هستیم که البته ظاهرا اپل در بحث قیمت نیز، رقیبی دارد.

براساس گزارشی که از تایوان توسط IT Home انتشار یافته، سامسونگ قیمت‌های مختلفی را برای چندین نسخه‌ از گلکسی نوت ۸ درنظر گرفته است. انتظار می‌رود این دستگاه با حافظه‌های داخلی متفاوت عرضه شود که اگر این گزارش صحیح باشد، نمونه پایه با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی دارای قیمت ۹۴۰ دلاری خواهد بود.

گلکسی نوت 8

نسخه میانی از حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی بهره می‌برد و قیمتی برابر با ۱۰۶۰ دلار دارد. در نهایت بالاترین نمونه دارای حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی بوده که خریدار برای تصاحب آن، باید ۱۲۰۰ دلار هزینه بپردازد. اگرچه شاید این قیمت‌ها دقیق نباشد ولی تا امروز گزارشات مختلفی منتشر شده که همگی به قیمت بالای این فبلت اشاره داشتند.

قیمت‌های اعلام شده مربوط به کشور آمریکا نبوده و ما آن‌ها را معادل‌سازی کرده‌ایم، بنابراین شاید سامسونگ قیمت‌های متفاوتی را برای بازارهای دیگر درنظر گرفته باشد. فردا شاهد رونمایی از گلکسی نوت ۸ خواهیم بود.

نوشته برای خریداری بالاترین نسخه گلکسی نوت ۸ باید نزدیک به ۱۲۰۰ دلار هزینه کنید اولین بار در پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *