خانه / تکنولوژی / بدنه اکسپریا ایکس زد ۱ (Xperia XZ1) تمام فلزی است
کاکوفایل

بدنه اکسپریا ایکس زد ۱ (Xperia XZ1) تمام فلزی است

کیفیت ساخت موبایل های سونی همیشه جز بهترین ها بوده است. از اکسپریا زد بگیرید تا اکسپریا ایکس زد پریمیوم همگی از بهترین کیفیت ساخت و زیباترین طراحی بهره می برده اند. هر چند سونی هیچ‌گاه عادت ندارد جنس بدنه دستگاه های خود را به صورت شفاف معرفی کند اما پس از عرضه می توان متوجه شد که جنس بدنه چیست. هر چند زیر فریم براق برخی اکسپریا ایکس ها پلاستیک نهفته بود و فقط قاب پشتی از جنس شیشه (و گاها آلومینیوم) بود اما حالا گویا سونی تصمیم به طراحی با کیفیت تر گرفته است. درباره جنس بدنه اکسپریا ایکس زد ۱ (Xperia XZ1) حدس هایی که داریم که با شما درمیان می گذاریم.

اکسپریا ایکس زد 1

ابتدا باید بگوییم هیچ اعلام رسمی از سوی سونی درباره این مسئله انجام نشده اما نظر ما در ترنجی این است که با توجه به شواهد باید با یک طراحی تمام فلزی رو به رو باشیم. همانطور که در تصویر بالا می بینید، نوار مخصوص آنتن دهی روی قاب پشتی رو بالای کادر مشکی دربرگیرنده فوکوس لیزری، سنجش تراز سفید و فلاش LED است.

همچنین در تصویر اصلی می بینید که روی لبه سمت چپ دو نوار پلاستیکی وجود دارد که البته خیلی بزرگ و مشخص است اما خلاقانه به نظر می رسد. در هر صورت این حدس ماست و باید منتظر تایید رسمی سونی یا بررسی تخصص خودمان باشیم!

نظر شما چیست؟ کیفیت بدنه چطور است و چطور باید باشد؟ به نظر شما اکسپریا ایکس زد ۱ بدنه تمام آلومینیومی دارد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *