خانه / دنیای خودرو / با ۲۰ میلیون تومان چه خودروهای کارکرده‌ای می‌توانیم بخریم؟
کاکوفایل

با ۲۰ میلیون تومان چه خودروهای کارکرده‌ای می‌توانیم بخریم؟

به گزارش چرخان، با نزدیک شدن به بازار پایان سال و رونق گرفتن بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده، بسیاری از مردم به دنبال خرید خودرو هستند که برای اغلب آنها به دلیل کم بودن نقدینگی، خرید خودروی صفر امکان پذیر نیست و آنها به دنبال این هستند که بدانند با پولی که در دستشان است چه خودروهای کارکرده‌ای می‌توانند بخرند که در ادامه به خودروهای کارکرده‌ای که می‌توان با ۲۰ میلیون تومان خریداری کرد اشاره می‌کنیم.

اولین خودرو در بازار خودروهای کارکرده تندر ۹۰ مدل ۱۳۸۷ با ۱۰۲ هزار کیلومتر کارکرد است که با قیمت ۲۰ میلیون تومان قابل خریداری است. دیگر خودروی موجود در بازار پراید ۱۳۱ است که با جدیدترین مدل آن یعنی ۹۶ و با کارکردی در حدود ۸ هزار کیلومتر، قیمتی معادل ۲۰ میلیون تومان دارد.

خودروهای کارکرده‌ای

تیبا هاچ‌بک مدل ۹۳ با کارکرد ۷۰ هزار کیلومتر دیگر خودرویی است که با نقدینگی در حدود ۲۰ میلیون تومان قابل خریداری است. پژو پارس مدل ۸۸ با ۱۴۵ هزار کیلومتر کارکرد نیز از دیگر خودروهای با قیمت حدودی ۱۹ تا ۲۰ میلیون تومان است که در بازار خودروهای کارکرده قابل خریداری است.

پراید ۱۳۱ مدل ۹۵ با ۴۱ هزار کیلومتر کارکرد دیگر خودروی با حدود قیمت ۱۹ میلیون تومان است که این خودرو با مدل ۹۲ و ۷۰ هزار کیلومتر کارکرد، قیمتی در حدود ۱۶ میلیون تومان دارد.

یکی دیگر از خودروهای کارده‌ای که می‌توان با نقدینگی زیر ۲۰ میلیون تومان خریداری کرد پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس  است که با مدل ۸۸ و  کارکردی در حدود ۲۸۰ هزار کیلومتر، با نقدینگی ۱۷ میلیون تومانی قابل خریداری است.

تیبا صندوقدار مدل ۹۳ با کارکرد حدود ۹۰ هزار کیلومتر با قیمت ۱۹میلیون تومان به مشتریان عرضه شده و پراید ۱۱۱ که جزو پرفروش‌های خانواده پراید است با مدل ۹۱ و کارکرد ۹۰ هزار کیلومتر با قیمت ۱۶ تا ۱۷ میلیون تومان در بازار قابل خریداری است.

از خودروهای خارجی نیز دوو اسپرو با ۹۳ میلادی و کارکردی در حدود ۲۰۰ هزار کیلومتر با قیمت ۱۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. لیفان ۵۲۰ نیز از دیگر خودروهای بازار است که با مدل ۸۹ و کارکرد ۱۲۰ هزار کیلومتر قیمتی در حدود ۱۶ میلیون تومان دارد.

آخرین خودرو از این لیست خودروهای کارکرده زیر ۲۰ میلیون تومان به پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با مدل ۸۸ و کارکرد ۱۴۰ هزار کیلومتر تعلق دارد که در بازار آزاد با ۱۸ میلیون تومان نقدینگی قابل خرید است.

 لازم به ذکر است در صورت گشت و گذاری در بازار، می‌توانید به یک دستگاه خودروی رانا مدل ۹۱ EL با کارکرد بالای ۱۵۰ هزار کیلومتر و حدود قیمتی بین ۲۰ تا ۲۱ میلیون تومان نیز دست پیدا کنید!

نوشته با ۲۰ میلیون تومان چه خودروهای کارکرده‌ای می‌توانیم بخریم؟ اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *