خانه / دنیای خودرو / با چقدر نقدینگی می‌توان پژو ۵۰۸ اتوماتیک GT لاین اقساطی بخریم؟
کاکوفایل

با چقدر نقدینگی می‌توان پژو ۵۰۸ اتوماتیک GT لاین اقساطی بخریم؟

به گزارش چرخان، شرکت ایکاپ در اطلاعیه‌ای از آغاز فروش نقد و اقساط خودروی پژو ۵۰۸ اتوماتیک GT لاین خبر داد که یکی از محصولات خاص و پسابرجامی این شرکت محسوب می‌شود. شرکت ایکاپ که طی ماههای اخیر دارای حواشی زیادی در زمینه دیگر محصولات شرکت پژو بوده، در حال حاضر شرایط فروش ویژه‌ای را برای محصولات خود اعلام کرده است.

طبق اطلاعیه این شرکت، فروش پژو ۵۰۸ اتوماتیک GT لاین به صورت نقد و اقساط خواهد بود و مشتریان این خودرو می‌توانند از تسهیلات ویژه این شرکت بهره‌مند شوند. این طرح از امروز آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت تعیین شده که محدود است، ادامه خواهد داشت.

ایکاپ خودروی جدید خود را با قیمت ۲۲۴ میلیون تومان به بازار عرضه کرده است که این خودرو در رنگ‌های نقره‌ای، سفید، مشکی، خاکستری و ذغالی برای مشتری قابل انتخاب است. همچنین ایکاپ موعد تحویل این خودرو را ۱۰ روزه اعلام کرده است که با توجه به اتفاقات پیرامون پژو ۲۰۰۸، اعلام این زمان برای تحویل قابل توجه است. این موعد تحویل در حالت پرداخت نقدی این خودرو است.

از دیگر شرایط اعلام شده برای این خودرو می‌توان به تسهیلات ۲۴ ماهه با ارائه اقساط به صورت چک اشاره کرد که پیش پرداخت در این نوع از خرید ۱۴۴ میلیون تومان و مابقی مبلغ در ۲۴ ماه تسویه می‌شود.

از شرایط گفته شده برای این طرح فروش، می‌توان به ارائه یک خودرو به هر کد ملی اشاره کرد که باعث می‌شود دست دلالان از خرید این خودرو باز بماند. از دیگر موارد موجود در اطلاعیه این شرکت این است که مشتریان خرید نقدی خودرو می‌توانند از طریق سایت رسمی این شرکت اقدام کنند و مشتریان خرید نقد و اقساط صرفا می‌بایست به نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنند و ثبت نام از طریق سایت امکان‌پذیر نخواهد بود.

آخرین نکته جالب در اطلاعیه این است که ایکاپ مدعی است خودروها آماده تحویل بوده و قطعا در موعد اعلام شده مشتری، خودروی خود را تحویل خواهد گرفت.

نوشته با چقدر نقدینگی می‌توان پژو ۵۰۸ اتوماتیک GT لاین اقساطی بخریم؟ اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *