خانه / دنیای خودرو / با چقدر نقدینگی می‌توان محصولات خودروسازی بهمن را خریداری کرد؟ (بهمن ۹۶)
کاکوفایل

با چقدر نقدینگی می‌توان محصولات خودروسازی بهمن را خریداری کرد؟ (بهمن ۹۶)

به گزارش چرخان، یکی از انواع خودروی موجود در بازار خودروهای صفر و کارکرده کشورمان، انواع وانت‌ها هستند که معمولا برای مشاغل مختلف استفاده شده و وسیله کسب روزی برای بسیاری از مردم است که شرکتهای معدودی نسبت به تولید انواع وانت اقدام می‌کنند که یکی از این شرکتها، گروه خودروسازی بهمن است که محصولات کارا و مزدا را در این نوع از تولیدات خودرویی دارد.

اولین محصول این گروه خودروسازی وانت کارا تک کابین B1700i است که در بازار آزاد با قیمت ۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. قیمت نمایندگی این وانت ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

وانت کارا تک کابین B2000i نیز با قیمت ۳۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در هر دو بازار عرضه شده و تفاوت قیمتی در بازار آزاد و نمایندگی مشاهده نمی‌شود.

وانت کارا دوکابین B1700i در بازار آزاد با قیمت ۲۹ میلیون ۸۰۰ هزار تومان و در نمایندگی‌های این شرکت با قیمت ۳۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به مشتری عرضه می‌شود.

همچنین محصولات سری مزدا نیز در بازار آزاد قیمتهای متفاوتی دارند که از جمله آن وانت مزدا دو کابین دوگانه سوز است که با قیمت ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد و ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نمایندگی قابل خرید است.

دیگر خودروی این سری از محصولات بهمن وانت مزدا تک کابین بنزینی B2000i است که در بازار قیمت ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دارد و نمایندگی‌های بهمن این خودرو را با قیمت ۳۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می‌فروشند.

وانت مزدا تک کابین دوگانه B2000i نیز دیگر خودرویی است که با قیمت پایین‌تر از نمایندگی در بازار آزاد با قیمت ۴۰ میلیون ۱۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت نمایندگی این خودرو حدود ۴۰۰ هزار تومان بالاتر است.

آخرین محصول بهمن نیز وانت مزدا دو کابین بنزین سوز است که با قیمت ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار آزاد و ۴۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نمایندگی خرید و فروش می‌شود.

همچنین خودرو شاسی بلند لند مارک V7 این شرکت با قیمت حدودا ۸۰ میلیون تومان در بازار آزاد قابل خریداری است که قیمت نمایندگی حدود ۳۰۰ هزار تومان بالاتر است.

نوشته با چقدر نقدینگی می‌توان محصولات خودروسازی بهمن را خریداری کرد؟ (بهمن ۹۶) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *