خانه / تکنولوژی / با ربات Loomo آشنا شوید، اسکوتر برقی + ربات + دوربین
کاکوفایل

با ربات Loomo آشنا شوید، اسکوتر برقی + ربات + دوربین

کارتون های قدیمی را به یاد دارید؟ همیشه یک موجود همراه شخصیت اصلی وجود داشت که شاید شما هم در کودکی داشتن شبیه به آن را آرزو کرده باشید. ربات ها شاید در آینده حداقل نقشی که داشته باشند، یک “موجود همراه” برای ما باشد. ربات Loomo یک این چینی چیزی است، در حقیقت ترکیبی از اسکوتر برقی + ربات + دوربین که در ادامه مطلب با هم آن را خواهیم دید. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

همانطور که دیدید، این طرح ربات Loomo بر مبنای یک اسکوتر برقی خواهد بود. در حقیقت به نوعی اسکوتر برقی هوشمند که یک صفحه نمایش دارد، شما را دنبال می کند و همیشه نباید مثل یک موجود آویزان نگران حمل آن باشید، دستورات صوتی را متوجه می شود و حتی می تواند عکس یا ویدیو برای شما ثبت کند.

ربات Loomo در حقیقت یک ایده جذاب است، برای شهرهای شلوغی که خودروهای تک سرنشین در نقش دشنه ای در ریه آن‌هاست و نیاز دارند که شهروندان تا آن جا که ممکن است بدون آلودگی تر و کم حجم تر جا به جا شوند. حال که اسکوترهای برفی می توانند اینقدر مهم باشند، چرا هوشمند نباشند؟ تقریبا دیده ایم که هر وسیله ای در زندگی ما، نسخه هوشمندش بیشتر مفید خواهد بود.

البته وقتی صحبت دوربین به میان می آید، کمی نگران حریم خصوصی می شویم و امیدواریم که حساسیت بی جا ایجاد نکند. نظر شما چیست؟ ربات Loomo که در حقیقت ترکیبی از اسکوتر برقی + ربات + دوربین است را می پسندید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *