خانه / دنیای خودرو / با تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی سایپا، صاحب سراتو شوید!
کاکوفایل

با تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی سایپا، صاحب سراتو شوید!

به گزارش چرخان، در پی اعلام شرایط فروش مختلف توسط شرکتهای مختلف خودرویی، سایپا نیز از این قافله عقب‌نمانده و تسهیلات ویژه ای را برای فروش دو خودروی ساینا و سراتو اعلام‌نمود.

در این اطلاعیه برای خودروی سراتو تسهیلات ۴۰میلیون‌تومانی، ۳۵میلیون‌تومانی، ۳۰میلیون‌تومانی و ۲۵میلیون‌تومانی با بهره ۹ تا ۲۲ درصد ارائه کرده‌است که مشتریان می‌توانند طبق نقدینگی خود از تسهیلات ارائه‌شده بهره‌ببرند.

طبق این بخشنامه‌جدید، قیمت سراتو ۱۰۴میلیون‌وصدو‌پنجاه‌و‌هشت هزار‌تومان و قیمت ساینا ۲۵میلیون و نهصد هزار‌تومان تعیین‌شده است. البته متقاضیان‌خرید این دو خودرو باید به مبلغ مالیات که به این اعداد اضافه می‌شود نیز توجه‌کنند.

 

 ساینا و سراتو

 

همچنین در این‌بخشنامه برای خودروی‌ ساینا؛ تسهیلات ۱۰میلیون‌تومانی، ۸میلیون‌تومانی و ۶میلیون‌تومانی تعیین‌شده‌است. بهره این تسهیلات نیز از ۰ تا ۲۲ درصد تعیین‌شده‌است. تسهیلات بدون‌بهره این‌بخشنامه برای فروش ۶ماهه بوده و نقدینگی بالایی نیاز دارد.

نکته قابل‌ذکر در این بخشنامه فوری‌بودن فروش و تحویل‌فوری خودروهای‌ ساینا و سراتو به مشتری است که بر خلاف رویه این‌شرکت در بخشنامه‌های قبلی‌است. طبق اخباری که در بعضی از رسانه‌های منتشر‌شده‌است، این گروه‌خودروسازی به احتمال‌زیاد برای دیگر خودروهای پرفروش خود نیز تسهیلات‌ خوبی ارائه‌خواهد‌کرد که در بهمن‌ماه و در دهه‌فجر اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نوشته با تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی سایپا، صاحب سراتو شوید! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *