خانه / دنیای خودرو / با بودجه‌ای برابر با ۴۵ میلیون تومان، چه خودروهایی را می توان خرید؟ (بروز رسانی مردادماه ۹۷)
کاکوفایل

با بودجه‌ای برابر با ۴۵ میلیون تومان، چه خودروهایی را می توان خرید؟ (بروز رسانی مردادماه ۹۷)

در شرایط کنونی بازار ایران، بر هیچ فردی پوشیده نیست که قیمت خودروهای موجود در بازار خودرویی کشور دارای حباب قیمتی شدید بوده و هیچ کدام از این محصولات ارزش پرداخت این مبالغ را دارا نیستند.

در این مطلب میخواهیم با در نظر گرفتن بودجه‌ای برابر با ۴۵ میلیون تومان، یک گزارش جامع را پیرامون خرید انواع خودرو با این مبلغ تهیه کنیم. لازم به ذکر است که خودروهای نام برده شده در این گزارش به دلیل نوسانات شدید قیمت و نابسمانی بازار، غالبا به صورت دسته دوم و کارکرده هستند.

۱-ام وی ام ۵۵۰ (دنده‌ای)

یکی از خودروهایی که با بودجه معین شده می‌توان تهیه کرد، ام وی ام ۵۵۰ (دنده‌ای) نام دارد. ۵۵۰ در واقع یک سدان اقتصادی بوده که توسط شرکت مدیران خودرو، در سالیان گذشته به بازار خودرویی کشور عرضه شد. این مدل دارای یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ با حجمی برابر با ۲.۰ لیتر بوده که این موتور قادر به تولید قدرتی برابر با ۱۳۹ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۱۸۲ نیوتن متر است.

لازم به یاداوریست که با مبلغی برابر با ۴۵ میلیون تومان، می‌توان ۵۵۰ را با مدل ساختاری ۱۳۹۴ و کارکردی کمتر از ۷۶ هزار کیلومتر در بهترین شرایط فنی و ظاهری خریداری کرد.

۲-ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک جدید (اسپرت)

یکی دیگر از خودروهایی که می‌توان با بودجه‌ای برابر با ۴۵ میلیون خریداری کرد، ام وی ام ۳۱۵ هاچ بک جدید نام دارد. این مدل توسط شرکت مدیران خودرو به عنوان یک هاچ بک شهری و ارزان قیمت به بازار خودرویی ایران عرضه شده و در سالیان اخیر توانسته است آمار فروش نسبتا خوبی را به خود اختصاص دهد. ۳۱۵ هاچ بک جدید (اسپرت) دارای یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ با حجمی برابر با ۱.۵ لیتر بوده که این موتور قادر به تولید ۱۰۷ اسب بخار قدرت و گشتاوری برابر با ۱۴۰ نیوتن متر است.

لازم به یاداوریست که با مبلغی برابر با ۴۵ میلیون تومان، می‌توان ۳۱۵ هاچ بک جدید (اسپرت) را با مدل ساختاری ۱۳۹۵ و کارکردی کمتر از ۴۱ هزار کیلومتر در بهترین شرایط فنی و ظاهری تهیه کرد.

۳-پژو ۲۰۶ تیپ ۵

از دیگر خودروهایی که می‌توان از آن به عنوان یک انتخاب مناسب با سقف بودجه‌ای برابر با ۴۵ میلیون تومان نام برد، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ است. در این رابطه، به جرات می‌توان گفت که پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به عنوان پر طرفدار ترین خودرو تولیدی توسط ایران خودرو به شمار رفته و همواره آمار فروش بسیار خوبی را در طول این سال‌ها به خود اختصاص داده است.

با مبلغی برابر با ۴۵ میلیون تومان، می‌توان پژو ۲۰۶ تیپ ۵ را با مدل ساختاری ۱۳۹۵ و کارکردی کمتر از ۳۴ هزار کیلومتر در بهترین شرایط فنی و ظاهری تهیه کرد.

۴-ساینا اتوماتیک

یکی دیگر از خودروهای موجود در این گزارش که می‌توان با بودجه معین شده، نمونه صفر کیلومتر آن را تهیه کرد، ساینا اتوماتیک نام دارد. ساینا یکی از تولیدات گروه صنعتی سایپا بوده که در ابتدا به صورت دنده‌ای و به عنوان فیس لیفت تیبا به بازار عرضه شد و پس از مدتی، نمونه اتوماتیک آن نیز وارد بازار خودرویی کشور شد. ساینا اتوماتیک به عنوان یک سدان ارزان قیمت و اقتصادی، دارای یک پیشرانه چهار سیلندر ۸ سوپاپ با حجمی برابر با ۱.۵ لیتر بوده که این موتور قادر به تولید قدرتی برابر با ۸۷ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۱۲۸ نیوتن متر است.

۵-سمند EF7

یکی دیگر از خودروهایی که می‌توان با بودجه‌ای برابر با ۴۵ میلیون تومان در بازار خودرویی کشور تهیه کرد، سمند EF7 نام دارد. سمند EF7 دارای یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ با حجمی برابر با ۱.۷ لیتر بوده که این موتور قادر به تولید قدرتی برابر با ۱۱۴ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۱۵۵ نیوتن متر است.

لازم به یاداوریست که با مبلغی برابر با ۴۵ میلیون تومان، می‌توان سمند EF7 را با مدل ساختاری ۱۳۹۷ و به صورت صفر کیلومتر خریداری کرد.

۶-تندر ۹۰

از دیگر خودروهایی که می‌توان از آن به عنوان یک انتخاب مناسب تا سقف بودجه‌ای برابر با ۴۵ میلیون تومان یاد کرد، تندر ۹۰ نام دارد. در این رابطه، باید گفت که تندر ۹۰ در حال حاضر یکی از پر تقاضا ترین خودروهای تولیدی در کارخانجات دولتی همچون ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو بوده و با توجه به کیفیت ساخت، دوام بالا و کم استهلاک بودن، از طرفداران زیادی در بازار خودرویی کشور برخوردار است.

لازم به یاداوریست که با مبلغی برابر با ۴۵ میلیون تومان، می‌توان تندر ۹۰ را با مدل ساختاری ۱۳۹۴ و کد تجاری E2 با کارکردی کمتر از ۵۱ هزار کیلومتر در بهترین شرایط فنی و ظاهری تهیه کرد.

 

 

 

نوشته با بودجه‌ای برابر با ۴۵ میلیون تومان، چه خودروهایی را می توان خرید؟ (بروز رسانی مردادماه ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *