خانه / تکنولوژی / باگ اینستاگرام رمز شما را لو می دهد
کاکوفایل

باگ اینستاگرام رمز شما را لو می دهد

شورای مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی اروپا مقرر کردند که همه سرویس ها باید به شکلی با کاربر رفتار کنند که هر وقت نیاز داشت کاملا تمام اطلاعات خود را از آن سرویس پس گرفته و جای دیگر از آن استفاده کند. همچنین “حق فراموشی” را برای کاربر قائل شوند تا اگر روزی خواست، گویی در این سرویس نبوده است. اینستاگرام در نتیجه همین سرویس به کاربر اجازه داد که بتواند تمام اطلاعات خود را از اینستاگرام بگیرد. حالا مشخص شده که در این بخش باگی وجود دارد و این باگ اینستاگرام رمز شما را لو می دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.

باگ اینستاگرام

باگ اینستاگرام

گفته می شود وقتی شما در صفحه بالا درخواست کپی از اطلاعات شما در اینستاگرام می دهیم، در لینکی که برای شما ارسال می شود، رمز اینستاگرام شما هم وجود دارد! اساسا کاملا زیر سوال است که چرا اینستاگرام رمز شما را ذخیره می کند؟! رمز ها اینطور نیست در سرویس ها ذخیره شوند اما در اینستاگرام نه تنها به صورت خام ذخیره شدند بلکه حتی حالا در لینکی که به شما ارسال می شود، رمزتان هم وجود دارد.

حالا اگر شما روی کامپیوتر اشتراکی این لینک را جای گذاشته باشید کار تمام است. به هر صورت اینستاگرام در بازخورد اولیه گفته است این باگ به صورت داخلی کشف شده و کاربران زیادی تحت تاثیر آن قرار نگرفته اند. امیدوارم که در مرحله اول، کارهای مهم خود را روی کامپیوتر اشتراکی انجام ندهید و در مرحله دوم باید مشخص شود که چرا اینستاگرام رمزها را به صورت نوشته ذخیره می کرده است؟

نظر شما درباره این باگ اینستاگرام چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *