خانه / تکنولوژی / بازی پوکمون گو برای برخی از گوشی‌های اپل از کار می‌افتد!
کاکوفایل

بازی پوکمون گو برای برخی از گوشی‌های اپل از کار می‌افتد!

شرکت Niantic اعلام کرد پشتیانی از دستگاه‌ها اپل دارای سیستم عامل iOS 11 را از ماه آینده متوقف خواهد کرد. این بدین معنا است اگر شما دارای گوشی آیفون ۵ یا آیفون ۵C هستید دیگر قادر به بازی پوکمون گو نخواهید بود.

ظاهرا طبق برنامه ریزی قبلی این تغییر جدید از طریق آپدیت بازی که روز ۲۸ فوریه ارائه خواهد شد، انجام می‌پذیرد. شرکت نیانتیک، دلیل این تصمیم خود را ناشی از این واقعیت دانست که پیشرفت‌های بازی پوکمون گو فراتر از توانایی‌های سیستم عامل این دستگاه‌ها است.

بنابراین شما از روز ۲۸ فوریه (در زمان ارسال این خبرکمتر از ۳۸ روز دیگر) اگر مالک دستگاهی با سیستم عامل iOS 11 هستید، دیگر قادر نخواهید بود به حساب پوکمون گو خود دسترسی پیدا کنید یا از پوک‌کوین‌ها (PokeCoins) و دیگر آیتم‌های موجود در کیف‌های خود استفاده کنید.

پوکمون گو

البته حساب کاربری پوکمون گو شما از بین نخواهد رفت، اما برای ادامه بازی ناچارید به دستگاهی با سیستم عاملی که قادر به پشتیبانی از بازی باشد دسترسی داشته باشید. لیست تمامی دستگاه‌هایی که طی این آپدیت ناخوشایند اما آینده نگرانه دسترسی خود را به بازی پوکمون گو از دست خواهند داد شامل: آی‌فون ۵، آی‌فون ۵C، آی‌پد‌های نسل چهارم، آی‌پد‌های نسل سوم، مینی آی‌پد و آی‌پد ۲ است.

البته باید منتظر ماند و دید عکس‌العمل شرکت اپل در مقابل این اتفاق چه خواهد بود چرا که بیش از نیمی از محصولات اپل با سیستم عامل iOS 11 کار می کنند که بخش عظیمی از آن را شامل شده است. آیا اپل آن‌طور که ادعا دارد هوای کاربران دو آتشه خود را خواهد داشت و برای این اتفاق راه حلی پیش پای کاربرانش قرار می‌دهد یا آنها را با ارایه تخفیف‌های تشویقی به خرید محصولات جدید خود ترغیب خواهد کرد!

نوشته بازی پوکمون گو برای برخی از گوشی‌های اپل از کار می‌افتد! اولین بار در پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *