خانه / دنیای خودرو / بازگشت مجدد هاوال با گروه بهمن به بازار خودروی ایران!
کاکوفایل

بازگشت مجدد هاوال با گروه بهمن به بازار خودروی ایران!

یکی از باکیفیت‌ترین و مناسب‌ترین خودروها در میان محصولات چینی، اتومبیل‌های تولید شده تحت برند هاوال هستند. بر خلاف نظر برخی از خریداران و مشتریان، محصولات تولید شده با نام تجاری هاوال از کیفیت و دوام خوبی برخوردار بوده و نسبت به رقبای هم وطن خود از کارایی بهتری برخوردار هستند.

پیرامون همین موضوع، گروه خودروسازی بهمن خودرو، روز گذشته از خودروهاى جدید هاوال در فرقه خود رونمایى کرد و طبق اخبار شنیده شده، از این پس قرار است که در خط تولید بهمن موتور هاوال H2 تولید و مونتاژ شود.

البته که به احتمال قوى تردد هاوال هاى بهمن موتور از بهار سال آینده در جاده هاى کشور آغاز شود. هاوال قرار است که با همکارى بهمن موتور در فاز اول H2 را به بازار ایران معرفى کند و سپس H6 را به خط تولید این شرکت بیاورد.

باتوجه به قیمت بازار جهانى هاىال H2، این کراس اوور به احتمال زیاد با قیمتى کمتر از ١٠٠ میلیون تومان روانه جاده‌هاى کشور مى‌شود. برند هاوال به عنوان زیر شاخه گریت وال چین شناخته مى‌شود که از نظر کیفیت در میان بسیارى از خودروهاى چینى سرآمد است.

لازم به ذکر است، کمپانى گریت وال هرساله با محصولات هاوال در نمایشگاه هاى معتبر سراسر جهان شرکت مى‌کند و همواره محصولات تولیدی این شرکت از ارزش خرید بیشتری نسبت به سایر برندهای چینی برخوردار هستند. گروه بهمن در حال حاضر سه مدل از محصولات هاوال را در غرفه خود، یعنی در سالن A5 شهر آفتاب، قرار داده است.

نوشته بازگشت مجدد هاوال با گروه بهمن به بازار خودروی ایران! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *