خانه / تکنولوژی / باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری برای نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰
کاکوفایل

باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری برای نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰

شاید بعد از بنچمارک سوال برانگیز گلکسی اس ۱۰ لایت با اسنپدراگون ۸۵۵ این خبر، خبر خوشحال کننده ای برای طرفداران سامسونگ است. خبر می رسد که باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری برای نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰ ارایه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

سامسونگ

سامسونگ

در جدیدترین شایعات می بینیم که به گوش می رسد سامسونگ تصمیم بر استفاده از یک باتری حجیم ۵۰۰۰ میلی آمپری در نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰ گرفته است.

پنج روز پیش بود که در ترنجی خواندیم حجم باتری گلکسی اس ۱۰ لایت مشخص شد. این باتری ۳۱۰۰ میلی آمپری در ابتدا کمی ناامیدکننده بود اما برای این دستگاه که شاید گلکسی S10E نامیده شود، خیلی دور از ذهن نیست.

پس از آن دیدیم که حجم باتری گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس ۵۰۰ میلی آمپر بیشتر از نسل قبل خواهد بود. این یعنی به این ترتیب حجم باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس با گلکسی نوت ۹ برابر میشود و ۴۰۰۰ میلی آمپر خواهد بود. حجم باتری گلکسی اس ۱۰ نیز با حجم باتری گلکسی اس ۹ پلاس برابر می شود.

حالا اما باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری برای نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰ گزارش می شود. پیش از این ما در ترنجی یک باتری پنج هزار میلی آمپری برای گلکسی ام ۲۰ از سامسونگ را شاهد بودیم. این یعنی اولین و بزرگترین حجم باتری در پرچمدارهای سامسونگ که می تواند کاملا جذاب باشد.

نظر شما چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *