خانه / تکنولوژی / ای‌دیتا از کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی XPG برای گیمرهای موبایلی رونمایی کرد
کاکوفایل

ای‌دیتا از کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی XPG برای گیمرهای موبایلی رونمایی کرد

gsmarena_000-1 ای‌دیتا از کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی XPG برای گیمرهای موبایلی رونمایی کرد

کمپانی ای‌دیتا ورود خود به عرصه کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی ۵۱۲ گیگابایتی را اعلام کرد. محصولات جدید ای‌دیتا در واقع سری کاملی از کارت‌های میکرو اس‌دی XPG هستند که گیمرهای موبایلی را هدف قرار داده‌اند. این کارت‌ها در ظرفیت‌های ۱۲۸، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی ارایه می‌شوند. جزئیات مربوط به قیمت‌گذاری و زمان عرضه دقیق این محصولات بسته به هر کشور متغیر خواهد بود. کمپانی تایوانی کارت‌های حافظه مذکور را جهت استفاده در اسمارت‌فون‌ها و همچنین کنسول‌های موبایلی شامل نینتندو سوئیچ، هدست‌های همراه واقعیت‌مجازی و سایر دستگاه‌های قابل‌حمل در نظر گرفته است.

gsmarena_000-1 ای‌دیتا از کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی XPG برای گیمرهای موبایلی رونمایی کرد

کارت‌های میکرو اس‌دی XPG ای‌دیتا دارای شاخص عملکردی تراز اول (A1) هستند که در هر ثانیه اجرای ۱۵۰۰ عملیات ورودی/خروجی برای خواندن و ۵۰۰ عملیات ورودی/خروجی برای نوشتن داده را تضمین می‌کند. کمپانی لکسار یک کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی با کلاس عملکردی A2 را تولید نموده است که در هر ثانیه می‌تواند ۴۰۰۰ عمل ورودی/ خروجی خواندن و ۲۰۰۰ عمل ورودی/خروجی نوشتن را اجرا نماید. البته این موضوع برای کارت‌های سری XPG یک نکته منفی محسوب نمی‌شود.

گیمرها دارای جمعیتی قابل تشخیص هستند؛ خصوصا هنگامی‌که از ارقام کیفی صحبت به میان می‌آید. پیشنهادات ای‌دیتا مبنی بر این‌که دستگاه‌های مجهز به اندورید ۶٫۰ و ۷٫۰ از طریق قابلیت حافظه تطبیق‌پذیر قادر به استفاده از این کارت‌ها هستند نیز کارآمدی سیاست‌های بازاریابی کمپانی را بیش‌ازپیش افزایش خواهد داد.

gsmarena_003 ای‌دیتا از کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی XPG برای گیمرهای موبایلی رونمایی کرد

به هرحال سرعت عملکرد مداوم این کارت‌ها در رتبه UHS-I کلاس ۳/V30 معمولی قرار دارد (هر ۲ برچسب معادل یکدیگر هستند). این موضوع دستیابی به سرعت نگارش مداوم ۳۰ مگابایت بر ثانیه را تضمین می‌کند (که برای ضبط ویدیوهای ۴K حائز اهمیت است). این رقم بیانگر حداقل سرعت عملکرد کارت است و حداکثر سرعت آن برای اعمال نوشتن و خواندن مداوم به ترتیب به ۸۵ و ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه خواهد رسید.

نوشته ای‌دیتا از کارت‌های حافظه میکرو اس‌دی XPG برای گیمرهای موبایلی رونمایی کرد اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *