خانه / تکنولوژی / این طرح مفهومی از سرفیس فون منعطف را ببینید
کاکوفایل

این طرح مفهومی از سرفیس فون منعطف را ببینید

بیش از پنج ماه پیش بود که پتنت مایکروسافت برای تبلت تاشو سرفیس منتشر شد اما کمی بعدتر خواندیم که تبلت تاشو سرفیس ممکن است همان سرفیس فون باشد. اینکه این دستگاه منعطف را تبلت بخوانیم یا موبایل مهم نیست، مهم این است که دستگاه منعطفی توسط مایکروسافت در دست توسعه است و اگر بتواند همانند ارایه ویندوز برای دسکتاپ، این محصول را هم به خوبی عرضه کند، می تواند انقلابی در زمینه دستگاه های ویندوزی داشته باشد و کمی جای پای خود را در دسته بندی موبایل هم باز کند! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا یک طرح مفهومی حذاب از سرفیس فون منعطف را ببینید.

متاسفانه این ویدیو موضوع زیادی را به ما نشان نمی دهد و گالری تصویری که در ادامه خواهید دید می تواند بهترین دید را به شما بدهد اما به صورت کلی این دستگاهی است که با نسخه ویژه ای از ویندوز به نام Androimeda OS ارایه خواهد شد و این قرار است دستگاهی باشد بین موبایل و کامپیوتر و حتی تبلت! این ویدیو و طرح مفهومی که توسط Harry Dohyun Kim طراحی شده است، به ما دستگاهی با نمایشگر منعطف را نشان می دهد و می توان آن را تا ۳۶۰ درجه چرخاند! در حقیقت وقتی باز می شود می توانید یک نمایشگر بزرگ داشته باشید و وقتی بسته می شود در شکل یک موبایل ظاهر می شود.

سرفیس فون منعطف
سرفیس فون منعطف

جالب است که در این طرح مفهومی سرفیس فون منعطف با قلم تصور شده است. اینکه نمایشگر منعطف بتواند دیجیتایزر مخصوص قلم را داشته باشد خود پرسشی است که برای پاسخش باید صبر کنیم! درباره لولا که تخصص مایکروسافت است و دستگاه هایی مانند سرفیس، سرفیس بوک، سرفیس هاب و سرفیس استودیو با لولاهای بی نظیر تولید کرده است باید گفت احتمالا شاهد حالتی خواهیم بود لولا قفل کند و سرفیس فون منعطف شبیه به یک لپتاپ قرار بگیرد، بدون نیاز به پایه یا کیس خاص!

سرفیس فون منعطف
سرفیس فون منعطف
سرفیس فون منعطف

نظر شما چیست؟‌ فکر می کنید اگر سرفیس فون منعطف این دستگاهی باشد که دیدیم، شما آن را بپسندید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *