خانه / تکنولوژی / ایسوس Zenfone Max M2 و Zenfone Max Pro M2 با اندروید ۸٫۱ لو رفتند
کاکوفایل

ایسوس Zenfone Max M2 و Zenfone Max Pro M2 با اندروید ۸٫۱ لو رفتند

ایسوس دو میان رده جدید خود را برای سال ۲۰۱۹ آماده می کند و اطلاعاتی درباره آن از کمیسیون اقتصادی اوراسیا منتشر شده است. ایسوس Zenfone Max M2 و Zenfone Max Pro M2 با اندروید ۸٫۱ لو رفته و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

ایسوس ذنفون مکس ام ۲ (Zenfone Max M2)

 

ایسوس زنفون مکس ۲ (M2) با مدل عددی ZB633KL دیده می شود که با اندروید ۸ دیده شده است. به صورت کلی زدن فون مکس ها طرفداران زیادی دارند و با ترندی تر شدن آن ها از جمله نمایشگر کم حاشیه و دوربین دوگانه می توان گفت که توجه ها را به خود جلب کرده اند. در همین حین که این خبر را می خوانید خبر رسیده که نسل ذنفون مکس (M1) در هند ۱ میلیون دستگاه در بازه ۶ ماهه فروخته است که برای ایسوس و یک مدل موبایل در یک بازار عدد کمی نیست.

ایسوس ذنفون مکس پرو ام ۲ (Zenfone Max Pro M2)

مدل ایسوس ذنفون مکس پرو ام ۲ (Zenfone Max Pro M2) با مدل عددی ZB631KL ثبت شده و مانند مدل عادی از سیستم عامل اندروید ۸ استفاده می کند. هر چند بهتر بود اندروید ۹ را می دیدیم به جز سونی هنوز شرکت اندرویدی موبایل جدید با اندروید ۹ معرفی نکرده است!

مشخصات کلی هر دو دستگاه انتظار می رود که شبیه به هم باشد. هر دو دوربین اصلی دوگانه خواهد داشت و شاید هر دو دستگاه با بریدگی نمایشگر عرضه شوند. نظر شما چیست؟ به میان رده های ایسوس توجه کرده اید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *