خانه / تکنولوژی / اچ تی سی و Sprtint یک هاب هوشمند موبایل ۵G را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهند کرد
کاکوفایل

اچ تی سی و Sprtint یک هاب هوشمند موبایل ۵G را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهند کرد

پس از آن که در ترنجی خواندیم اچ تی سی یو ۱۳ (HTC U13) در سال ۲۰۱۹ عرضه نمی شود، چیز دیگری را انتظار داشته باشید، دیدیم که اچ تی سی برای سال ۲۰۱۹ موبایل جدید ۵G و متمرکز بر هوش مصنوعی در چنته دارد. امروز خبر می رسد که اچ تی سی و Sprtint یک هاب هوشمند موبایل ۵G را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهند کرد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

می دانیم که اچ تی سی از بازار موبایل خارج نخواهد شد. اسپرینت (Sprint) یکی از اپراتورهای قابل ذکر در امریکاست و همکاری اچ تی سی با آن ها نزدیک است. حالا این دو شرکت رسما اعلام کرده اند که یک هاب هوشمند موبایل ۵G را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهند کرد. اینکه دقیقا “هاب هوشمند موبایل ۵G” چیست هنوز مشخص نیست اما در توصیف آن آمده که “دستگاهی با توانایی مولتی مدیا و ارتباط دیتا با طراحی جمع و جور و قابل حمل“.

اگر به یاد داشته باشید، سه ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم ال جی اولین موبایل ۵G را با همکاری Sprint به امریکا خواهد برد. به این صورت اچ تی سی دومین برندی خواهند بود که یک محصول ۵G را تحت این شبکه به فروش می رساند. انتظار می رود Sprint، این اپراتور موبایل امریکایی شبکه ۵G خود را در نیمه اول سال آتی میلادی در ایالات های Atlanta, Chicago, Dallas, Houston, Kansas City, Los Angeles, New York City, Phoenix, و Washington D.C ارایه کند.

جالب است که بدانید البته Sprint و T-Mobile حالا هر دو تحت تملک یک شرکت هستند. نظر شما چیست؟ فکر می کنید هاب هوشمند موبایل ۵G چیست؟ شاید یک بلندگوی هوشمند که در نقش مودم ۵G خانگی هم نقش ایفا کند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *