خانه / تکنولوژی / اچ‌تی‌سی با همکاری تیم فرمول یک مک‌لارن تجربه جدیدی از واقعیت مجازی را به ارمغان می‌آورد
کاکوفایل

اچ‌تی‌سی با همکاری تیم فرمول یک مک‌لارن تجربه جدیدی از واقعیت مجازی را به ارمغان می‌آورد

htc-vive اچ‌تی‌سی با همکاری تیم فرمول یک مک‌لارن تجربه جدیدی از واقعیت مجازی را به ارمغان می‌آورد

مک‌لارن، تیم مسابقات فرمول یک، به تازگی خبر از شراکتی چند ساله با شرکت اچ‌تی‌سی در بخش واقعیت مجازی داد که می‌تواند تجارب جدیدی را در حوزه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده بر روی این پلت‌فرم به ارمغان آورد. شرکت تایوانی نیز به مناسبت این همکاری یک هدست Vive VR با تم مک‌لارن تولید و ارایه خواهد کرد.

Vive-VR اچ‌تی‌سی با همکاری تیم فرمول یک مک‌لارن تجربه جدیدی از واقعیت مجازی را به ارمغان می‌آورد

مک‌لارن از Vive Pro در اولین دوره از مسابقات جهانی بازی‌های رقابتی یکپارچه با ورزش واقعی استفاده خواهد کرد. تیم مک‌لارن سابقه برگزاری این گونه مسابقات را داشته است؛ جایی که این تیم با برگزاری مسابقات سریع‌ترین گیمر جهان، تحت عنوان World’s Fastest Gamer، برنده این مسابقات را به عنوان یکی از اعضای رانندگان شبیه‌سازی خود به استخدام رسمی تیم درآورد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در خصوص تجربه جدید واقعیت مجازی وجود ندارد. از طرفی نباید انتظارات را تا حد نمایی ۳۶۰ درجه در هدست بالا برد، اما از طرف دیگر تجربه ثابت کرده است مسابقات موتور اسپرت اهالی رسانه و کاربران خود را ناامید نخواهند کرد.

نوشته اچ‌تی‌سی با همکاری تیم فرمول یک مک‌لارن تجربه جدیدی از واقعیت مجازی را به ارمغان می‌آورد اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *