خانه / تکنولوژی / اپل می گوید پیش فروش آیفون تن (iPhone X) بسیار بیشتر از انتظار اولیه این شرکت بوده است
کاکوفایل

اپل می گوید پیش فروش آیفون تن (iPhone X) بسیار بیشتر از انتظار اولیه این شرکت بوده است

اپل عموما بنیان گذار ارایه آمارها به شکل مختلف است. ابتدا آمار دقیق پیش فروش را ارایه می کردند و سپس عنوان کردند که تمام موجودی انبار ما تمام شد و حالا اعلام می کنند که بسیار بیشتر از انتظار اولیه ما بوده است! این را از آن جهت می گوییم که احتمالا عبارت مشابه این را از زبان دیگر شرکت ها نیز به زودی خواهید شنید! بسیار خوب، به اصل مطلب بازمی گردیم و باید گفت همانطور که انتظار دارید اپل در حال رقم زدن بزرگترین شگفتی بازار است، نه فقط بازار گوشی موبایل بلکه تمام بازارها! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره پیش فروش آیفون تن (iPhone X) بیشتر صحبت کنیم.

آیفون X مشکی

آیفون X مشکی

همانطور که در ترنجی خواندیم اپل از امروز پیش فروش آیفون تن (iPhone X) را شروع کرده است. تخمین اولیه اپل برای پیش فروش آیفون تن (iPhone X) کمتر از استقبال کاربران بوده و زمان تحویل دستگاه های جدید حدود ۵ تا ۶ هفته اعلام شده است.

همانطور که می دانیم اپل در تولید آیفون تن (iPhone X) مشکلاتی دارد. تولید پنل OLED و حسگر Face ID بازده پایینی دارد و این یعنی مشکل در تولید انبوه برای کاربران علاقه مند خرید این دستگاه های گران قیمت. برای اولین بار بازار است که می توان دید یک موبایل بیش از ۲۵۰ دلار گران تر شده است اما اکثر کاربران از مدل ارزان تر که زودتر در بازار برای خرید در دسترس است گذشته اند و به انتظار پیش خرید مدل گران تر نشسته اند.

پیش فروش آیفون X

پیش فروش آیفون X

یک هفته پس از تاریخ امروز یعنی ۳ نوامبر آیفون تن (iPhone X) در فروشگاه های فیزیکی اپل برای ارایه موجود خواهد شد اما تعداد موجود این فروشگاه مشخص نیست. شما علاقه مند به خرید آیفون تن (iPhone X) هستید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *