خانه / تکنولوژی / اپل تصاویر زمینه متحرک ویژه‌ای را جهت نشان دادن قدرت صفحه نمایش OLED آیفون ایکس (iPhone X) می‌سازد
کاکوفایل

اپل تصاویر زمینه متحرک ویژه‌ای را جهت نشان دادن قدرت صفحه نمایش OLED آیفون ایکس (iPhone X) می‌سازد

آیفون ایکس اولین آی دیوایسی است که از صفحه نمایش OLED بهره می‌برد و اپل نیز قصد دارد که این قابلیت را به خوبی پر رنگ کند تا کاربران مجاب به خرید آن شوند. این پنل توسط سامسونگ ساخته شده است که البته پیش‌تر در گوشی‌های اندرویدی زیادی مانند پرچمداران همین شرکت کره‌ای بکار گرفته شده است و برای کاربران این سیستم عامل تازگی ندارد. در ادامه همراه ترنجی باشید.

یکی از بزرگترین قابلیت‌های صفحه نمایش OLED این است که برای نمایش رنگ مشکی نیازی به روشن کردن پیکسل‌ها ندارد و هر پیکسل به طور جداگانه تغذیه می‌شود و برای نمایش رنگ مشکی همگی خاموش می‌شوند. این ویژگی برای کاربران لذت‌بخش است و برای همین دارندگان این دست گوشی‌ها بیشتر تم‌های تیره را می‌پسندند.

اپل آیفون ایکس طراحی صفحه نمایش

طبق شایعات جدید، اپل تلاش می‌کند که تصاویر زمینه متحرک خود را برای آیفون ایکس شخصی سازی کند و رنگ مشکی را بیشتر در آن‌ها نمایان سازد تا قدرت و کیفیت بالای صفحه نمایش این دستگاه را نشان دهد. این تصاویر متحرک ابتدا با آیفون ۵c و در ۷ رنگ مختلف که بیشترشان روشن بود، معرفی شدند.

تصاویر زمینه متجرک اپل

سمت چپ تصویر بالا به خوبی نشان می‌دهد که هدف اپل چیست و رنگ مشکی در آن‌ها و در مقایسه با تصاویر قبلی به خوبی نمایان شده است. به گزارش بنجامین گسکین، این ۷ تصویر زمینه طی یک بروزرسانی برای آیفون ایکس جایگزین مدل‌های قبلی خواهند شد و همگی دارای پس زمینه تیره می‌باشند.

نظر شما چیست؟ صفحه نمایش OLED و بی‌حاشیه آیفون ایکس تا چه حد این گوشی را متمایز خواهد کرد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *