خانه / تکنولوژی / اولین موبایل سامسونگ با چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه می شود
کاکوفایل

اولین موبایل سامسونگ با چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه می شود

می‌دانیم که چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ برای میان رده های لوکسی که متمرکز بر هوش مصنوعی هستند معرفی شده است. تاکنون میان رده های لوکسی با این چیپست از سوی نوکیا اوپو و ویوو رسما معرفی شده‌اند. این دستگاه ها عبارت اند از: نوکیا ۷.۱ پلاس، اوپو R17 پرو و ویوو Nex A که اولین آن ها همین نماینده ویدیو است که چهار ماه پیش رسما معرفی شد. حالا خبر می رسد که ۲ ماه دیگر اولین موبایل سامسونگ با چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ عرضه می شود

اولین موبایل سامسنگ با اسنپدراگون 710

اولین موبایل سامسنگ با اسنپدراگون ۷۱۰

همانطور که در توییت یکی از منابع نزدیک به سامسونگ می‌بینید، عنوان می‌شود که اولین موبایل با چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ این شرکت ابتدای سال ۲۰۱۹ رسما عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که این دستگاه در چه خانواده ای و با چه قیمتی ارائه خواهد شد اما مشخصات یک میان رده لوکس خواهد بود که توجه خیلی از کاربران را به خود جلب می کند.

این روزها بازار میان رده های لوکس از پرچمدار ها داغ تر است و دلیل آن را می‌توان در مشخصات مشابه اما قیمت کمتر دانست. خانواده میان رده های لوکس سامسونگ خانواده گلکسی A بوده که هم اکنون دو عضو جدید پودوربین را به خود دیده است. این شایعه تقریبا اولین سرنخ درباره میان رده لوکس بعدی سامسونگ است و هنوز اطلاعات زیادی درباره آن نداریم. البته می‌توان حدس زد که شاید گلکسی A۸ ۲۰۱۹ با این چیپست ارائه شود.

نظر شما چیست؟ شما برای خرید بعدی موبایل خود به یک پرچمدار فکر میکنید یا یک میان رده لوکس؟ دلیل شما برای این خرید چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *