خانه / تکنولوژی / اولین تیزر آخرین فصل Game Of Thrones را ببینید: سردابه وینترفل
کاکوفایل

اولین تیزر آخرین فصل Game Of Thrones را ببینید: سردابه وینترفل

دو ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم فصل هشت گیم آف ترونز (Game Of Thrones)‌ فروردین ۹۸ رسما پخش می شود. یک هفته پیش نیز از لا به لای تیزر HBO برای سریال های دیگرش، صحنه ای از فصل هشت گیم آف ترونز اتحاد وینترفل با کلیسی را نشان می داد. امروز اما اولین تیزر آخرین فصل Game Of Thrones با عنوان “سردابه وینترفل” منتشر شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آن را ببینیم و تاریخ دقیق انتشار فصل هشت Game Of Thrones را روی تقویم تیک بزنیم.

سردابه وینترفل از قسمت اول فصل Game Of Thrones به نمایش در‌ آمده است و یکی از المان های قدیمی سریال محبوب گیم آف ترونز است. می دانیم که اینجا مقبره بزرگان شمال است و حالا که جان اسنو، سانسا و آریا استارک در آن قدم می زنند و یادی از بزرگان خود می کنند ناگهان در انتهای سردابه مجسمه خود را می بینند و این یعنی …؟ ناگهان شعله خاموش می شود، رد پای زمستان پررنگ تر شده و جان و آریا دست به شمشیر می شوند!

این وعده آغاز آخرین فصل Game Of Thrones با هیجان ویژه را می دهد و قرار است هشت قسمت دو ساعتی جذاب را شاهد باشیم.

تاریخ دقیق انتشار فصل هشتم گیم آف ترونز (Game Of Thrones)

طبق اعلام رسمی HBO تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ مصادف به ۲۵ فروردین ۹۸ آخرین فصل از سریال Game Of Thrones منتشر خواهد شد. منتظر این سریال هستید؟ نظر شما درباره اولین تیزر از فصل آخر گیم آف ترونز چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *