خانه / تکنولوژی / اندروید O به صورت رسمی در ۲۱ آگوست رونمایی خواهد شد
کاکوفایل

اندروید O به صورت رسمی در ۲۱ آگوست رونمایی خواهد شد

اندروید را می‌توان یکی از موفق ترین سیستم‌های موبایلی تا به الان دانست . اما شرکت گوگل هنوز هم دست از ارتقای این سیستم عامل نکشیده و در هر آپدیت ، ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه می‌کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اگر به یاد داشته باشید. ۶ روز قبل پستی در این باره منتشر کردیم که نشان می‌داد به احتمال زیاد گوگل از این نسخه از اندروید در ۲۱ آگوست رونمایی کند. خب ، گوگل به صورت رسمی امروز این موضوع را تایید کرد.

شاید ۲۱ آگوست یا همان ۳۰ مرداد را بتوان یکی از مهم ترین روز‌های گوگل و سیستم عامل‌های موبایلی دانست.

همچنین روز ۲۱ آگوست ، خورشید گرفتگی نیز صورت می‌گیرد و می‌توان از همین الان اسم اندروید O را حدس زد. اما نام اندروید O چیست؟

در تصویری که از سمت گوگل منتشر شده است  به کلمه Sweet اشاره‌ای شده است. یکی از بیشترین نظرات نیز درباره اسم اندروید O ، کلمه Oreo بوده است که نام یک بیسکوییت است. کلمه Sweet نیز به معنی شیرین است. خب ، فک کنم متوجه شده باشید داستان از چه قرار است. اما باید تا روز رونمایی رسمی و گفتن نام این اندروید صبر کرد.

در هر صورت ، گوگل تصمیم به اجرای مراسمی در روز ۲۱ آگوست ، ساعت ۲:۴۰ دقیقه بعد از ظهر (به وقت آمریکا) را گرفته است. همچنین این مراسم در شهر نیورویک قرار است برگذار شود.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *