خانه / تکنولوژی / اندازه حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۱۰ از معرفی رابط کاربری One UI استخراج شد
کاکوفایل

اندازه حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۱۰ از معرفی رابط کاربری One UI استخراج شد

دو هفته پیش بود که در ترنجی خواندیم حاشیه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ برابر آیفون Xs و کمتر از هوآوی میت ۲۰ پرو است. آن مقایسه بر اساس مقایسه کنار به کنار گلس محافظ نمایشگر این دستگاه ها بود اما این خبر کمی متفاوت است. رابط کاربری جدید سامسونگ برای اندروید ۹ که One UI نام دارد و این بار با بررسی اطلاعات مربوط به معرفی آن مشخص شده که اندازه حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۱۰ با گلکسی اس ۹ چقدر متفاوت است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۱۰

حاشیه نمایشگر گلکسی اس ۱۰

شاید در نگاه اول در تصویر بالا موضوع قابل توجهی نبینید، ما هم ندیدیم (!) اما با مقایسه کنار به کنار متوجه می شویم که احتمالا گلکسی اس ۱۰ به مقداری که در تصویر اصلی مطلب می بینید، کم حاشیه تر از گلکسی اس ۹ باشد. این اسکرین شات البته حاشیه متقارن لبه بالا و پایین در گلکسی اس ۱۰ را نشان می دهد.

سامسونگ اما همیشه حاشیه های بقل نمایشگر کمتری نسبت به اپل داشته و با خمیده شدن لبه های نمایشگر این حاشیه ها کمتر به چشم می آیند. این ها سبب می شود که حاشیه لبه پایین حتی اگر برابر با آیفون X هم باشد اما به دلیل عدم هماهنگی با لبه های کناری، لبه پایین نمایشگر گلکسی اس ۱۰ بیشتر از آیفون X دیده شود.

نظر شما چیست؟ اینکه بالاخره سامسونگ پس از یک و سال نیم بتواند به رقیب خود برسد و شاید رقیبش ۶ ماه بعد از او پیشی بگیرد را می توان چطور دید؟ این قطعا برای سامسونگ پیشرفت است اما پیشرو بودن نیست، شما چطور فکر می کنید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *