خانه / دنیای خودرو / انتشار تصاویر جدیدی از نسخه ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج
کاکوفایل

انتشار تصاویر جدیدی از نسخه ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج

نسخه ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج در تصاویر جدید به نمایش گذاشته شد. نسخه جدید این کراس‌اوور تغییرات چندانی را نسبت به نمونه کنونی خود تجربه نمی‌کند. تصاویر منتشر شده این خودرو را بدون پوشش محافظ نشان می‌دهد. معمولا خودروهایی که مراحل توسعه خود را طی می‌کنند با پوشش محافظ در محل‌های عمومی حضور پیدا می‌کنند.

تغییرات زیادی در نسخه ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج ایجاد نشده است و به نظر می‌رسد کیا تنها سعی کرده که مقداری چهره این کراس‌اوور خود را به‌روزتر کند. در نسخه ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج چراغ‌های مه‌شکن به‌وسیله یک نوار کرومی از هم جدا شده‌اند. جلوپنجره این خودرو تغییرات کمی را تجربه کرده است.

کیا از LED بیشتری برای چراغ‌های این خودرو استفاده کرده که باعث می‌شود روشنایی آن افزایش پیدا کند. در بخش پشتی نسخه ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج شاهد اتصال چراغ‌ها به یکدیگر هستیم همچنین در سپر عقب یک نوار کرومی رنگ خودنمایی می‌کند.

از کابین این خودرو تنها یک تصویر منتشر شده است. با توجه به زاویه تصویر نمی‌توان در رابطه با تغییرات ایجاد شده در داخل این نسخه اظهار نظر قطعی کرد. به نظر می‌رسد کیا از سیستم سرگرمی جدیدی در این خودرو استفاده کند.

با توجه به انتشار تصاویر نسخه ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج انتظار می‌رود از این خودرو در آینده نزدیک رونمایی شود. این احتمال وجود دارد که کیا از این نمونه در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی کند. این نمایشگاه در ماه اکتبر برگزار خواهد شد. با توجه به تصاویر منتشر شده، در رابطه با طراحی ظاهری این خودرو ابهامی برای ما باقی نمی‌ماند.

نوشته انتشار تصاویر جدیدی از نسخه ۲۰۱۹ کیا اسپورتیج اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *