خانه / تکنولوژی / امتیاز دوربین اکسپریا ال ۲ در DxO مشخص شد، پایین تر از گلکسی جی ۲ پرو
کاکوفایل

امتیاز دوربین اکسپریا ال ۲ در DxO مشخص شد، پایین تر از گلکسی جی ۲ پرو

در حالی که ما از بین محصولات سونی منتظر امتیاز دوربین اکسپریا ایکس ۳ هستیم، DxO تشخیص داده که باید اکسپریا ال ۲ را بررسی کند، دستگاهی که مدتی دیگر اکسپریا ال ۳ یعنی جایگزین آن رسما معرفی خواهد شد. به هر حال! امتیاز دوربین اکسپریا ال ۲ در DxO مشخص شده و پایین تر از گلکسی جی ۲ پرو است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

نه اشتباه نکنید، ما نمی گوییم که مراجع اصلی نباید موبایل های پایین رده را بررسی کنند، موضوع این است که باید اولویت ها رعایت شوند. برای مثال دو ماه پیش بود که امتیاز DxO دوربین گلکسی جی ۲ پرو ۲۰۱۸ منتشر شد و اتفاقا دید خوبی را به ما می دهد که آیا موبایل های پایین رده خیلی متفاوت با پرچمدارها یا دیگر میان رده های مدعی متمرکز بر دوربین هستند یا خیر.

امیتاز DxO اکسپریا ال ۲

امیتاز DxO اکسپریا ال ۲

این امیتاز DxO اکسپریا ال ۲ است که امتیاز کلی ۵۷ آن را چند پله از ته جدول DxO بالاتر نگاه می دارد. در حقیقت ما از دوربین ۱۳ مگاپیکسلی اکسپریا ال ۲ که حسگر تصویر ۱/۳.۱ اینچی دارد توقع بالایی نداریم اما حداقل در نظر ما باید از دوربین ۸ مگاپیکسلی گلکسی جی ۲ پرو بهتر می بود. البته همین جا باید توجه کنید که اندازه حسگر تصویر دوربین ۸ مگاپیکسلی گلکسی جی ۲ پرو بزرگتر از دوربین ۱۳ مگاپیکسلی اکسپریا ال ۲ است (۱/۳ اینچ در مقابل ۱/۳.۱ اینچ). هر چند البته این را هم از یاد نبرید که گشودگی دیافراگم اکسپریا ال ۲ برابر f/2.0 و گلکسی جی ۲ پرو برابر f/2.2 است که این یعنی گشودگی بیشتر و عملکرد بهتر برای نمونه سونی.

جدول DxO

جدول DxO

همانطور که می بینید، اکسپریا ال ۲ چهارمین دستگاه از انتهای لیست Dxo است و در مقابل رقبای دیگر چطور عمل می کند. به صورت کلی بیشترین ایرادی که از عکاسی اکسپریا ال ۲ گرفته شده سرعت پایین فوکوس و در فیلم برداری جزئیات پایین است. راستی حتما به یاد دارید که چهار ماه پیش امتیاز DxO دوربین اکسپریا ایکس ای ۲ اولترا (Xperia XA2 Ultra) منتشر شد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید دوربین اکسپریا ال ۲ به عنوان موبایل پایین رده سونی چطور بوده است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *