خانه / تکنولوژی / ال جی جی ۸ احتمالا در نمایشگاه MWC 2019 رسما معرفی شود
کاکوفایل

ال جی جی ۸ احتمالا در نمایشگاه MWC 2019 رسما معرفی شود

در حالی که ال جی برای نمایشگاه CES 2019 یک «نیمه معرفی» موبایلی داشت، آ … می‌گوییم نیمه معرفی چون ال جی کیو ۹ (LG Q9)، همان ال جی جی ۷ فیت (LG G7 fit) است، اما مشخصا انتظار داشتیم آن ها هم پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۱۹ خود را در کنگره جهانی موبایل یا MWC 2019 رونمایی کنند. حالا اما نظرات به این حدس نزدیک تر می شود که ال جی جی ۸ احتمالا در نمایشگاه MWC 2019 رسما معرفی شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

یک هفته پیش بود که ما در ترنجی خواندیم ال جی جی ۸ اولین موبایل ۵G ال جی نخواهد بود، در حقیقت احتمالا اولین موبایل ۵G ال جی در خانواده LG V معرفی خواهد شد. همچنین این راه نیز خواندیم که شاید ال جی جی ۸ با بلندگوی یکپارچه با نمایشگر ارایه می شود.

ال جی موبایل به تازگی مدیر خود را عوض کرده و این در حالی است که آن ها در آستانه ارایه پرچمدار ۲۰۱۹ خود بوده و برهه عجیبی است. به نظر می رسد که ال جی جی ۸ نه در نسخه اصلی و در نسخه ویژه ای شبکه ۵Gپشتیبانی نخواهد کرد. احتمالا ال جی جی ۸ در نمایشگاه MWC 2019 معرفی خواهد شد.

از دیگر مواردی که درباره نقشه راه معرفی موبایل های ال جی مشخص شده است، موبایل منعطف ال جی بوده که چندین پتنت هم درباره آن دیده ایم. یک ماه پیش بود که موبایل منعطف ال جی با طراحی متفاوت در حق اختراع این شرکت دیده شد.

ال جی سابقه معرفی پرچمدار نیمه اول سال خود را خارج از کنگره جهانی موبایل نیز دارد اما به نظر می‌رسد که امسال آنها می‌خواهند اسفندماه پرچمدار جدید خود را معرفی کنند. شما به آینده ال جی چطور نگاه می کنید؟ فکر می‌کنید پرچمدار ۲۰۱۹ آنها در مقابل پرچمدار های سامسونگ و هوآوی حرفی برای گفتن داشته باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *