خانه / تکنولوژی / افکت بازشدن دوربین سلفی گلکسی A8s بسیار زیباست
کاکوفایل

افکت بازشدن دوربین سلفی گلکسی A8s بسیار زیباست

سه روز پیش بود که گلکسی A8s با سوراخ نمایشگر و دوربین سه گانه رسما معرفی شد و هر چند آنرا تلاش داشت تا چند ساعت پیش از مراسم سامسونگ آنر وی ۲۰ (Honor V20) را با سوراخ نمایشگر و دوربین ۴۸ مگاپیکسلی به عنوان اولین موبایل دنیا با سوراخ نمایشگر یا دوربین سلفی درون نمایشگر معرفی کند اما حقیقت این است که گلکسی A8s سریع تر به بازار عرضه خواهد شد. امروز پیرامون همین دوربین سلفی درون نمایشگر گلکسی A8s مطلبی داریم که جذاب است. افکت بازشدن دوربین سلفی گلکسی A8s بسیار زیباست و در ادامه با هم آن را خواهیم دید، با ترنجی همراه باشید.

افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی A8s

افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی A8s

همینطور که در تصویر متحرک بالا می بینید، در صفحه قفل گلکسی A8s می توانید می تواند با سوایپ از روی دوربین سلفی وارد آن شوید. خب حقیقتا اگر حوصله دارید پس از ژست ژانگولرطور (!) درباره دوربین سلفی را تمیز کنید و عکس بگیرید، خب، مبارک باشه!

موضوع جالب تر برای ما درباره افکت باز شدن دوربین سلفی گلکسی A8s درباره دایره نورانی است که پس از باز شدن دوربین، دور آن می چرخد. این تصویر را به عنوان تصویر اصلی مطلب می بینید. به هر حال خلاقیت در هر سطحی که باشد، چه جزیی و چه اساسی، قابل ستایش است و باید آن را ستود. البته اینجا بخش سوایپ از روی دوربین سلفی به پایین برای باز شدن مردم افزار دوربین حقیقتا کاربردی نیست اما افکت بصری باز شدن آن جالب است. اگر از یاد برده اید باید بگویم دوربین سلفی گلکسی A8s یک ۲۴ مگاپیکسلی است.

نظر شما درباره افکت بازشدن دوربین سلفی گلکسی A8s چیست؟ برای شما جذاب بود؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *