خانه / دنیای خودرو / افزایش قیمت رسمی ساندرو توسط پارس خودرو و نقره داغ مشتریان! (مهر ۹۷)
کاکوفایل

افزایش قیمت رسمی ساندرو توسط پارس خودرو و نقره داغ مشتریان! (مهر ۹۷)

پارس خودرو

شرکت خودروسازی پارس خودرو در جدیدترین اطلاعیه خود از قیمت‌های جدید محصولات خانواده ساندرو خود خبر داد که عملا افزایش قیمت بسیار بالایی را شاهد بوده و در حالی که گفته می‌شد قیمت محصولات این شرکت نهایتا چیزی در حدود ۱۰ درصد بالا خواهند رفت ولی حالا شاهد افزایش قیمت بیشتری هستیم که حتی مشتریان خردادماه این شرکت را نیز متضرر خواهد کرد!

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی پارس خودرو که از زیر مجموعه‌های شرکت سایپا محسوب می‌شود در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریانی که به صورت پیش فروش از این شرکت خرید کرده‌اند و تابحال دعوتنامه‌ای برای آنان صادر نشده است بایستی با قیمت‌های جدید تسویه حساب کرده و بدین ترتیب تمامی حساب و کتاب‌های این دسته از مشتریان نقش بر آب می‌شود!

ساندرو پارس خودرواین اطلاعیه در حالیست که مسئولین این شرکت در هفته گذشته در مصاحبه‌ای مدعی شده بودند که تمامی مشتریانی که دارای حواله‌های خردادماه هستند با قیمت‌های فعلی شرکت فراخوان خواهند شد و مشکلی برای تحویل خودروها وجود ندارد ولی با تحویل سری اول ثبت نامی‌های پارس خودرو برای خردادماه، سری‌های بعدی این شرکت به نظر می‌رسد که بایستی با قیمت‌های جدید تسویه حساب کرده و افزایش قیمت حدود ۲۰ میلیون تومانی را متحمل شوند.

در اطلاعیه این شرکت آمده است که تصمیم گیری اخیر این شرکت بر اساس جلسه بین مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا و مدیران وزارت صنعت بوده و ریز قیمت‌های اعلامی مصوبه‌ایست که به تایید مقام‌های مربوطه رسیده است.

محصولات رنو تامین قطعات رنوپارسقیمت جدید ساندرو پارس خودرو

ساندرو دنده‌ای که قبل از این با قیمت ۴۸ میلیون و ۹۵۶ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شد در حال حاضر به ۶۶ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

ساندرو اتوماتیک که قبل از این با قیمت ۵۴ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد در حال حاضر به ۸۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

استپ وی دنده‌ای که قبل از این با قیمت ۵۳ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان به مشتریان عرضه میشد در حال حاضر به ۷۱ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

استپ وی اتوماتیک که قبل از این با قیمت ۶۱ میلیون تومان به مشتریان عرضه میشد در حال حاضر به ۸۷ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

ساندرونکات مهم:

۱- تمام خریدارانی که دارای دعوتنامه تکمیل وجه هستند با قیمت‌های قبلی کارخانه تسویه حساب می‌کنند و این اطلاعیه برای آنان نیست.

۲- تمام مشتریانی که برای ایشان دعوتنامه صادر نشده در صورت صدور دعوتنامه با این بخشنامه تکمیل وجه خواهند کرد.

۳- قیمت‌های فوق از تاریخ یکم آبان قابل اجراست. طبیعتا دعوتنامه‌های صادره در روزهای باقی مانده مهر با قیمت قبلی خواهد بود.

۴- این تغییر قیمت برای مشتریان دارای حواله‌های تاریخ گذشته به دلیل پیش بینی در متن قرارداد قانونی است.

 

 

نوشته افزایش قیمت رسمی ساندرو توسط پارس خودرو و نقره داغ مشتریان! (مهر ۹۷) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *