خانه / تکنولوژی / افزایش عمر باتری گوشی موبایل در سال ۲۰۱۷
کاکوفایل

افزایش عمر باتری گوشی موبایل در سال ۲۰۱۷

زندگی بهتر است وقتی بیشتر زندگی کنی! شاید لزوما معتقد به این صحبت نباشم اما در بحث باتری موبایل کاملا صادق است! عمر گوشی موبایل ما واقعا فاکتور مهمی است که همیشه آرزو داریم کمی بیشتر بتواند همپای ما دوام بیاورد اما عموما چنین انتظاری خیلی خوب برآورده نمی شود، به هر حال برخی کاربرات پرتوقع هستند. اگر شما هم از کاربرانی هستید که عمر باتری گوشی موبایل برای شما اهمیت ویژه ای دارد بد نیست این مطلب را بخوانید، با ترنجی همراه باشید.

بهترین عمر باتری موبایل

بهترین عمر باتری موبایل

در لیست بالا که توسط وب سایت PhoneArena و بر اساس آزمایش های آن ها تهیه شده است می توان بهترین عمر باتری گوشی های موبایل سال ۲۰۱۷ را دید. در این بین اگر از دستگاه های خاص تر مثل گلکسی S8 Active و بلک بری کیوان فاکتور بگیریم می توان گفت بهترین عمر باتری گوشی موبایل سال ۲۰۱۷ از نظر PhoneArena آیفون ۸ پلاس است! پس از آن الجی وی ۳۰ و شیائومی mi 6 در رتبه های دوم و سوم قرار می گیرند. شما می توانید لیست بهترین عمر باتری موبایل سال ۲۰۱۷ را از نگاه Gsmarena نیز بررسی کنید.

بهترین عمر باتری موبایل

بهترین عمر باتری موبایل

بهترین عمر باتری موبایل

بهترین عمر باتری موبایل

اما نگاه جالب Phonearena به مبحث باتری را می توان در بررسی میانگین عمر باتری موبایل های سال ۲۰۱۷ با همین مقدار در سال ۲۰۱۶ و سال ۲۰۱۵ دید. جالب است بدانید میانگی عمر باتری گوشی موبایل در سال ۲۰۱۷ از نگاه فون آرنا برابر ۸ ساعت و ۵۳ دقیقه است. این مقدار برای سال ۲۰۱۶ برابر ۷ ساعت و ۳ دقیقه و برای سال ۲۰۱۵ برابر ۷ ساعت و پنج دقیقه است! بدین صورت می توان دید که پیشرفت یک ساعت و ۵۰ دقیقه ای در عمر باتری گوشی های موبایل سال ۲۰۱۷ نسبت به سال ۲۰۱۶ افزایش عمر باتری حدود ۲۵٪ را نشان می دهد. این در حالی است که سال ۲۰۱۶ نسبت به سال ۲۰۱۵ نه تنها پیشرفتی نداشته بلکه افت ناچیزی را نیز تجربه کرده است.

افزایش عمر باتری حدود ۲۵٪

همچنین در زمینه شارژ سریع نیز پایگاه داده جالبی منتشر کرده اند که مقایسه آن برای ۳ سال متفاوت می تواند جالب باشد.

شارژ سریع موبایل

شارژ سریع موبایل

شارژ سریع موبایل

شارژ سریع موبایل

شارژ سریع موبایل

نظر شما درباره عملکرد شرکت های تولیدکننده موبایل در زمینه عمر باتری و سرعت شارژ چیست؟ آیا از عملکرد عمر باتری گوشی خود راضی هستید؟ سرعت شارژ شدن برای شما فاکتور با اهمیت تری است یا عمر باتری؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *