خانه / دنیای خودرو / افتخار فراری به محصول V12
کاکوفایل

افتخار فراری به محصول V12

افتخار فراری، به محصول V12 خود

رئیس کارخانه فراری، سرجیو مارکیونه اشاره کرد که: فراری همواره V12 را پیشنهاد خواهد کرد. قراردادن توربوشارژر احمقانه است! سیستم هیبریدی بر روی مدل های آینده به کار گرفته خواهد شد.

به گزارش چرخان مارکیونه ادامه داد: الکتریکی کردن یک ماشین فقط برای کاهش گسیل دی اکسید کربن نیست. استفاده از سیستم هیبریدی در خودروها دیگر همان هدف قدیمی مردم را دنبال نمی­ کند. ما قطعا به دنبال زدن نشانه های بیشتر نیستیم. تنها با این کار می­‌خواهیم کارایی خودروهایمان را افزایش دهیم.

مدیر فنی فراری، مایکل لترز خاطر نشان کرد: ما نمی­‌خواهیم تولید سابق خود را متوقف کنیم و توافقنامه کارخانه های کوچک به ما اجازه ادامه می­‌دهد.
افتخار فراری، به محصول V12 خود

موتور فوق سریع ۸۱۲ خودرو V12 شرکت فراری در نمایشگاه موتور ژنو رونمایی شد. این موتور با استاندارد های تولید دی اکسید کربن بسیار فاصله دارد. در واقع تولید دی اکسید کربن در این خودرو خیلی کمتر از قانون گسیل EU6B بوده که برای چهار سال اعتبار دارد. لترز گفت: کارایی موتور با یک سیستم تزریقی ۳۵۰-بار افزایش پیدا می‌­کند.

او افزود: قوانین EU6C قطعا مارا به چالش خواهد کشید اما ما راه حل خود را داریم. بعد از آن در سال ۲۰۲۱ قوانین خودروهایی با شدت بسیار پایین گسیل خواهد آمد (ULEV) که در آن موقع خودرو V12 می­تواند آن قوانین را اجرا کند.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *