خانه / تکنولوژی / اطلاعات بیشتری از Home Pod اپل منتشر شد
کاکوفایل

اطلاعات بیشتری از Home Pod اپل منتشر شد

با توجه به خبر‌هایی که درمورد فریمور هوم پاد اپل به بیرون درز کرده بود. به تازگی اطلاعات جدیدی از این محصول منتشر شده است که مشخصات جالبی را نشان می‌دهد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

با توجه به توییت اخیر “Avery Magnotti” مشخصات جالبی درمورد این محصول فاش شده است. با توجه به توییت این شخص ، هوم پاد اپل از پردازنده A8 در کنار ۱ گیگابایت رم استفاده می‌کند که حدود دو برابر از گوگل هوم و حدود ۴ برابر قوی تر از آمازون اکو است. اما اگر این دستگاه تنها یک دستگاه برای دریافت ورودی و دادن خروجی است پس چه نیازی به استفاده از ۱ گیگابایت رم داشته است؟ این احتمال می‌رود که این دستگاه در هنگام استفاده از دستیار صوتی اپل چند اپکیلیشن را برای بهتر کردن کارایی به اجرا در می‌اورد و این رم برای اجرای روان آنها استفاده می‌شود.

البته این تنها یک فرض است و باید تا ارائه اخبار رسمی از سمت اپل منتظر بمانیم.

اگر از مشخصات پردازنده و رم دستگاه بگذریم ، اپل این دستگاه را به یک نمایشگر با رزولیشن ۲۷۲×۳۴۰ مجهز کرده است که اندازه‌ای همانند یک اپل واچ ۳۸ میلی متری دارد که می‌توان از آن برای دریافت اعلان و نور‌های مختلف استفاده کرد.

این محصول در ماه June طی مراسم توسعه دهندگان این کمپانی معرفی شده بود و قرار است تا در ماه دسامبر با قیمت ۳۴۹٫۹۹ دلار وارد بازار شود.

نظر شما درمورد این محصول جدید اپل چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *