خانه / تکنولوژی / اسنپدراگون ۸۱۵۰ (Snapdragon 8150) با معماری ۷ نانومتری و کلاستر قوی با هسته ای Cortex-A76 گزارش شده است
کاکوفایل

اسنپدراگون ۸۱۵۰ (Snapdragon 8150) با معماری ۷ نانومتری و کلاستر قوی با هسته ای Cortex-A76 گزارش شده است

اسنپدراگون ۸۱۵۰ (Snapdragon 8150) چیپست پرچمدار ۲۰۱۹ کوالکام خواهد بود اما هنوز به صورت رسمی رونمایی نشده است. امروز از چین و درباره پرچمدار بعدی میزو یعنی Meizu 16s اطلاعاتی منتشر شده که احتمالا در آن از چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ استفاده شود و مهم تر آن، اطلاعاتی است که درباره خود چیپست منتشر شده است. در شایعات می خوانیم که اسنپدراگون ۸۱۵۰ (Snapdragon 8150) با معماری ۷ نانومتری و کلاستر قوی با هسته ای Cortex-A76 گزارش شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده از چین، چیپست اسنپدراگون ۸۱۵۰ با معماری ۷ نانومتری ارایه می شود. همچنین گفته می شود که اسنپدراگون ۸۱۵۰ با دو کلاستر ۴ هسته ای از نوع Cortex-A76 و Cortex-A55 ارایه می شود. پیش از این اما خوانده بودیم که کوالکام در اسنپدراگون ۸۱۵۰ شبیه به هوآوی کایرین ۹۸۰ عمل خواهد کرد و این یعنی استفاده از ۳ کلاستر که اینجا نقض می شود.

اگر این شایعه صحیح باشد ما دو چیپست کاملا متفاوت را در محصولات سامسونگ و کوالکام شاهد خواهیم بود. امروز اگزینوس ۹۸۲۰ با معماری ۸ نانومتری، ۳ کلاستر و هسته های با معماری Cortex-A75 و معماری اختصاصی سامسونگ M4 معرفی شد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید اسنپدراگون ۸۱۵۰ با همین مشخصات ارایه شود؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *