خانه / تکنولوژی / اسنشال فون (Essential Phone) حالا می‌تواند ویدیو‌های ۳۶۰ درجه را بر بستر فیسبوک به صورت زنده پخش کند
کاکوفایل

اسنشال فون (Essential Phone) حالا می‌تواند ویدیو‌های ۳۶۰ درجه را بر بستر فیسبوک به صورت زنده پخش کند

اسنشال فون (Essential Phone) در حال حاضر قادر است ویدیو های ۳۶۰ درجه‌ی خود را به صورت زنده بر روی فیسبوک استیریم کند. اپدیت جدید منتشر شده از سوی شرکت سازنده برای این گوشی هوشمند ان را قادر ساخت تا از این پس استریم ویدیو‌های ۳۶۰ درجه بر روی بستر بزرگترین شبکه ی اجتماعی دنیا به صورت زنده و مستقیم از طریق برنامه دوربین آن امکان‌پذیر باشد. به هرحال برای استفاده از این قابلیت، دارندگان اسنشال فون (Essential Phone) نیازمند تهیه ماژول دوربین ۳۶۰ درجه (۳۶۰Degree Camera module)هستند. با ترنجی همراه باشید.

اگر شما از خرید اسنشال فون (Essential Phone) در ابتدای عرضه آن به دلیل قیمت بالا، منصرف شدید بهتر است بدانید که قیمت این گوشی هوشمند برای دومین بار است که در ۱ ماه اخیر کاهش قیمت را تجربه می‌کند.

اپدیت منتشر شده به صورت مستقیم بر روی نرم‌افزار دوربین خودِ گوشی هوشمند اعمال شده و شما برای استفاده از این قابلیت نیازی به نصب هیچ گونه نرم‌افزار جانبی یا انجام تنظیمات خاصی نبوده و به محض اتصال ماژول دوربین یاد شده به درگاه مغناطیسی لوازم جانبی که در پشت گوشی تعبیه شده است قادر به استفاده از استیریم زنده ویدیویی بر بستر فیسبوک خواهید بود.

پس از اتصال ماژول دوربین، نرم‌افزار اپلیکیشن دوربین گوشی هوشمند به صورت خودکار اجرا شده و شما می‌توانید قابلیت ویدیوی زنده‌ی ۳۶۰ درجه را در تنظیمات حالت ۳۶۰ بیابید. پس ان که شما دکمه‌ی قرمز رنگ “Live” را لمس کنید به پنجره‌ی جدیدی جهت تایید هویت اولیه حساب فیسبوک خود هدایت شده و پس از تایید مجوزهای مورد نیاز برای دسترسی به حساب فیسبوک شما، تنظیمات موردنظر انجام می‌گیرند.

به علاوه شما قادر خواهید بود در زمان فیلم‌برداری مشخص کنید که کدام دسته از کسانی که به حساب فیسبوک شما مرتبط هستند قادر به مشاهده این ویدیو خواهند بود و همچنین می‌توانید توضیحات مورد نظر خود را به آن پست اضافه کنید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *